(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Ланцюги для пилок

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Купити ланцюг для бензопили

Кожна людина, яка володіє прибудинковою ділянкою або просто добре містить своє домашнє господарство, знає, наскільки необхідна буває в побуті бензопила. Для того, щоб бензопила служила довго, якісно і без перебоїв, потрібно купити ланцюг бензопили; до цього необхідно стежити за станом пили та ланцюга, підточувати її та проводити профілактичні заходи.

 Купити ланцюг для бензопили можна швидко і з зручністю на сайті компанії «Івва Саплай». Для Вашого комфорту ми склали каталог, в якому Ви можете вказати всі необхідні параметри та характеристики виробника, а також фільтрувати за ціною.

Як відомо, ланцюг – найважливіший складовий компонент бензопили. Бензопила і, зокрема, пиляльний ланцюг, використовуються в процесі різання деревини для різних цілей: заготівля дров, винищення молодої порослі або виробництво різних деревних виробів. Нинішні ланцюги для бензопил використовуються на високій потужності, а також забезпечені великим запасом міцності та надійністю в експлуатації.

При покупці ланцюга на бензопилу потрібно звертати увагу не тільки на її ціну, від якої, зрозуміло, залежить якість ланцюга, а й на наступні параметри:

  • Крок ланцюга (чим менше крок – тим менша продуктивність ланцюга);
  • Паз (товщина);
  • Кількість провідних ланок;
  • Форма ланок (квадратні або круглі).
Розглянемо докладніше нюанси вищенаведених характеристик. Так, відповідно до кроку пиляльні ланцюги прийнято ділити на такі групи:
  • Крок 3/8 дюйма – відмінна характеристика ланцюгів для бензопил професійного класу, їх основні ознаки – ; висока продуктивність та потужність.
  • І, нарешті, ланцюги з кроком 0,404 дюйма. У принципі, вже знято з виробництва, тому зустрічаються досить рідко. Відрізняються підвищеною вібрацією і водночас високим рівнем продуктивності.

Розберемося у властивостях пазів ланцюга для бензопил. Паз – це товщина провідних ланок у пиляльному ланцюзі. Вимірювання паза проводиться у міліметрах чи дюймах. Товщина паза може змінюватись від 1,1 мм (0,043 дюйма) до 1,6 мм (0,063 дюйма).

Дуже важливо правильно порахувати кількість провідних ланок, не сплутавши їх при цьому з ріжучими. Провідні ланки розміщуються в пазах напрямної шини для бензопили, при цьому їх, як правило, удвічі більше, ніж різальних ланок. Однак це не для всіх видів ланцюгів для бензопил.

У випадку, якщо Ви вирішили купити ланцюг для бензопили, орієнтуватися варто на характеристики шини, а найпростіше звернути увагу на назву фірми-виробника, тоді коло Ваших пошуків звузиться до асортименту конкретних ланцюгів. .

Щоб уточнити всі параметри та характеристики пильних ланцюгів, а також обговорити ціну ланцюга на бензопилу, Ви можете зв'язатися по телефону зі співробітником компанії «Івва Саплай». Для зворотного зв'язку призначено і спеціальну форму на сайті компанії. Який спосіб зв'язку Ви оберете, залежить від Ваших переваг; у будь-якому випадку Ви отримаєте повноцінну професійну консультацію з усіх питань, що Вас цікавлять.

Варто особливо підкреслити, що компанія «Івва Саплай» офіційно співпрацює з виробниками бензопил та ланцюгів для них (Oregon, Sturm, Stiehl, Foresta та інші), завдяки чому наша компанія підтримує адекватну цінову політику на товари подібного типу. Співвідношення ціни та якості при купівлі ланцюга на бензопилу Вас приємно здивує. Зверніть увагу, ми доставляємо оптові та роздрібні замовлення як по Одесі, так і по містах України. у Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів. Можливий самовивіз зі складу в Одесі. Зручно й те, що розрахуватися можна готівкою, післяплатою або шляхом безготівкового розрахунку. Ми сподіваємося, що співпраця з нашою компанією залишить у Вас лише приємні враження.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.