(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Труби та аксесуари

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 706 моделей

Сучасні фахівці при влаштуванні розгалужених комунікацій часто віддають перевагу трубам ПВХ, купити за каталогом які не складе труднощів в нашому онлайн-магазині. Ці вироби відрізняються цілою низкою переваг у порівнянні з традиційними металевими аналогами. Виробник сьогодні пропонує широкий вибір пластикового товару, який не піддається корозії навіть при тривалому використанні та має легку вагу. При цьому труба ПВХ за ціною досить комфортна для придбання не лише в невеликих обсягах, а й у великих оптом. Вам залишається лише правильно вибрати потрібний типорозмір.

Для проведення монтажних робіт не вистачає допоміжної фурнітури? Ми про це подумали заздалегідь та зі складу в Одесі пропонуємо на додаток до основного витратного матеріалу придбати аксесуари для труб від виробника. Супутні пристрої характеризуються ідеальною сумісністю, зручністю в установці та обслуговуванні, а також надійністю та гарним терміном служби. За оцінками майстрів, така фурнітура підвищує продуктивність всієї системи, що монтується, і здатна витримати розрахункові навантаження тривалий час. Аксесуари для труб купити у нас можна не лише з економією часу, а й коштів. Весь асортимент цієї продукції належить до економ-категорії. А список найменувань фурнітури задовольнить навіть професійного фахівця. Вам потрібно купити з'єднувачі для труб кутові, муфти чи перехідники? Ми представляємо лише найкраще, що є на ринку.

Труби ПВХ купити за призначенням

Залежно від технічних характеристик виробів виділяється кілька видів:

 •  водопровідні;
 •  каналізаційні;
 •  електротехнічні;
 •  обсадні.

Яка б вас не зацікавила труба ПВХ, ціна на неї буде оптимальною. У нас ви знайдете товар, який відрізняється підвищеною міцністю, стійкістю до перепадів температур та впливу агресивного середовища, а також вогнестійкістю. Така продукція доступна у широкому розмірному діапазоні, що збільшує можливості її використання. Ви можете купити труби ПВХ як для зовнішньої, так і для внутрішньої прокладки комунікацій. До переваг товару належить і здатність витримувати підвищений тиск робочої рідини.

Щоб посилити конструкцію, рекомендується з'єднувачі для труб купити тільки фірмової якості. В іншому випадку не можна розраховувати на тривале безаварійне функціонування системи. Весь представлений у нас товар сертифікований після попереднього тестування у промислових умовах. На аксесуари для труб від виробника офіційно поширюється гарантія. Купуючи брендову фурнітуру, ви заощаджуєте на майбутніх ремонтних роботах.

Купити аксесуари для труб різних видів

У нашому магазині представлені пристосування, за допомогою яких можна швидко змонтувати комунікаційну мережу різного рівня складності. Щоб наростити довжину труби, змінити її напрямок та діаметр, використовуються спеціальні пристрої.

У нас ви можете придбати аксесуари для труб наступних видів:

 •  кут, або коліно, яке приєднується методом паяння (різьбові моделі є тільки для металопластикових аналогів);
 •  муфту безрізьбову та різьбову;
 •  трійники та перехідники;
 •  хрестовини для стикування систем або частин всередині однієї мережі;
 •  заглушки для тупикових відгалужень;
 •  обводи;
 •  опори.

Ці та інші з'єднувачі труб купити можна на тендерній основі. Компанія «Івва Саплай» пропонує особливі умови для великооптових партнерів. Ми впевнені, що придбаний у нас товар відрізняється зносостійкістю та відповідає необхідним стандартам. Аксесуари для труб від виробника, що застосовує при розробці нові технології, - чудова можливість отримати один із найкращих продуктів ринку. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині труби гофровані та металорукав або системи кондиціювання.

За додатковою інформацією щодо поточної наявності товару та доставки слід звертатися за вказаними на сайті телефонами. Також ми розглянемо ваші пропозиції щодо розширення наявної на даний момент номенклатури. Працюючи з надійними постачальниками магазин постійно оновлює товарну лінійку. При цьому ціна труби ПВХ та фурнітури незмінно залишається приємною для споживача.   

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.