(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Тримерний корди та шнури

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Купити волосінь для тримера

Купити волосінь для тримера – одне з перших та важливих завдань, які ставлять перед собою власники мотокосів. Сьогодні на ринку витратних матеріалів для бензокосу можна купити найрізноманітнішу волосінь для тримера. Найголовніше – правильно вибрати волосінь, дотримуючись кількох простих правил. І, звичайно, велике значення має   правильне заправлення її в котушку. Цей процес не складний, його можуть виконувати навіть новачки.

До основних параметрів, за якими вибирають волосінь для мотокоси, належать такі:

  • Діаметр волосіні (від 1,3 мм до 3,5 мм);
  • Довжина волосіні (від 0,23 м до 454 м);
  • Колірний код (лісочка може бути синьою, зеленою, помаранчевою, червоною, білою, чорною або жовтою);
  • Наявність додаткових властивостей: тип перерізу, що відрізняється від круглого (кручений, квадратний, переріз форми зірки) та безшумна конструкція.

Важливо пам'ятати, що якісна волосінь для мотокоси еластична, вона не ламається при ударі об траву, а січе її,  видаляючи бур'яни.

Купити волосінь для мотокоси Ви можете в будь-який зручний для Вас час, навіть не виходячи з дому. Вам необхідно всього лише зайти на сайт компанії «Івва Саплай», ознайомитися з каталогом, зупинити свій вибір на найкращій для вас лісці для тримера, визначитися з ціною і зробити замовлення, відправивши його у віртуальний кошик. Далі з Вами зв'яжуться наші фахівці, які при необхідності проконсультують Вас з усіх питань, що Вас цікавлять, що стосуються волосіні для тримера і ціни на неї.

Якщо Ви вирішили купити для своєї мотокоси волосінь, Вам варто скласти собі уявлення про деякі специфічні моменти, на які потрібно звертати увагу при покупці.

Отже, діаметр волосіні залежить від потужності двигуна. Наприклад, якщо у Вашої мотокоси потужність до 1 кВт, варто купити волосінь для тримера діаметром близько 2 мм, таку ж волосінь варто купити для тримера з вигнутою штангою; у разі споживання 500 Вт – близько 15 мм. Зверніть увагу, що бензиновий мотор більш довговічний, ніж електричний, а завдяки цьому можна купити більш товсту волосінь, яка може успішно зрізати як бур'ян, так і молодий чагарник.

Купити корд для тримера

Далі необхідно врахувати форму волосіні. Зрозуміло, більш дешевою буде волосінь круглого перерізу через її простоту у виробництві. Однак така волосінь має один суттєвий недолік – вона обумовлює занадто високий рівень шуму, тому її використання обмежено захисниками навколишнього середовища. Тому варто купувати таку волосінь для мотокоси, яка має неправильний перетин. Це можуть бути такі модифікації:
  • Квадратна;
  • квадратна із зубцями;
  • вита;
  • з особливими поперечними канавками;
  • у формі зірки.

Така форма волосіні сприяє не тільки меншому шумоутворенню, але й більш довговічній експлуатації через менший знос.

І, нарешті, склад волосіні – важливий фактор надійності служби Вашого тримера. Цим багато в чому визначається і її вартість. В одному випадку створюється коаксіальна група, в якій є міцна зносостійка оболонка, а також серцевина, що перешкоджає обриву. В іншому варіанті структуру нейлонової волосіні включені мікрочастинки алюмінію. Такі волосіні часто представлені у квадратній або зіркоподібній формі.

Зверніть увагу, що ціна на шнур для тримера в компанії «Івва Саплай» абсолютно адекватна сучасним цінам на витратні матеріали для тримера, і в той же час волосінь гарантовано високоякісна та довговічна. На ціну волосіні для тримера позитивно впливає і те, що ми офіційно співпрацюємо з фірмами-виробниками витратних матеріалів для мотокос. Ми завжди готові надати Вам гарантію та характеристики від виробника на всі товари, куплені у компанії «Івва Саплай».

Важливою перевагою купівлі ліски для тримера саме у нас є те, що Ви можете замовити доставку оптових та роздрібних партій як по Одесі, так і по всій Україні – ми надсилаємо замовлення до Києва, Харкова, Дніпропетровська та Львова. Також Ви можете під'їхати особисто та забрати Ваше замовлення прямо зі складу в Одесі. Політика нашої компанії спрямована на оптимально продуктивну взаємодію як з фірмами-виробниками так і з кінцевим споживачем.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.