(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Трифазні електролічильники

В онлайн-магазині компанії «Івва Саплай» представлений актуальний вибір трифазних лічильників від виробника, які не тільки ведуть облік споживаної електроенергії, але й мають додаткові можливості для збору, збереження даних, що визначають якість електропостачання. Це електронні апарати нового покоління, які випускає виробник, який офіційно підтверджує надійність та точність пристроїв, а також їхню безперебійну роботу протягом тривалого експлуатаційного періоду.

Особливості електронного апарату обліку

Купити трифазний лічильник – гарантовано забезпечити скорочення витрат на оплату електроенергії, незалежно від особливостей мережі підключення. Досягається така перевага за рахунок здатності керувати навантаженням. Як вона сильно збільшується, прилад автоматично її обмежує. До того ж, назавжди зникає проблема перевитрати енергії. Універсальність пристрою дозволяє його застосовувати на об'єктах будь-якого типу призначення. як комерційного та промислового, так і побутового. Однак у кожному випадку рекомендується трифазний лічильник купити саме тієї моделі, яка розрахована на певні технічні умови на електропостачання, а також рекомендується придбати необхідні кабелі. У нашому магазині доступні для придбання з доставкою за гарною ціною апарати, які в заводських умовах пройшли необхідне тестування, вирізняються високими показниками точності та набором корисних технічних характеристик.  

Трьохфазний лічильник купити для дому та офісу

Багатофункціональність апарату робить його незамінним насамперед у багатоквартирних будинках, бізнес-центрах, будинках громадського призначення, де підключено велику кількість електрообладнання та потрібен ретельний контроль споживання електроенергії. Можливість фіксувати активну та реактивну енергію в різних режимах сумарно по всіх фазах або окремо за кожною дозволяє контролювати витрату та ситуацію в цілому. Вбудований цифровий інтерфейс і тарифікатор створюють додаткову зручність, як і наявність навантажувального реле, датчика магнітного поля та інших корисних конструкторських розробок. За додатковою інформацією щодо цікавих моделей слід звертатися до наших менеджерів. У нас ви зможете купити трифазний лічильник, а також додатково алюмінієві кабелі до нього, саме тієї модифікації, яка максимально відповідає умовам експлуатації.  

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.