(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Трансформатори, дзвінки, з'єднувачі шин, світильники

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 201 модель

До числа електроустаткування, яке захищає мережі від перепадів напруги і ряду інших нестандартних ситуацій, а також створює додаткову зручність для споживачів, відносяться представлені в даному розділі пристрою. У нас в магазині можна за каталогом купити трансформатор, дзвінок та аксесуари різних модифікацій. В асортименті товари, які мають постійний попит як у приватних осіб, так і юридичних, які здійснюють замовлення товарів у великій кількості, наприклад системи дистанційного керування  та силові вилки та розетки

Купити трансформатор в асортименті

Перетворювач змінної напруги без зміни частоти, що називається трансформатором, - прилад, без якого сьогодні не можна уявити такі сфери, як електроенергетика, електроніка і радіотехніка. Незважаючи на свою конструкційну простоту (намотані на сердечник одна або кілька котушок), пристрій забезпечує безпроблемну роботу складного обладнання.

При виборі моделі слід враховувати коефіцієнт трансформації, який вказаний на корпусі виробу у вигляді співвідношення струмів первинної та вторинної обмоток. Крім того, купити трансформатор виробник сьогодні пропонує різні класи точності.

Залежно від призначення можна класифікувати апарати:

  • силові – використовуються для транспортування електроенергії з меншими втратами;
  • вимірювальні, які поділяються на прилади струму та прилади напруги;
  • імпульсні;
  • роздільні та деякі інші типи.
Незалежно від особливостей застосування всі пристрої монтуються зовнішньо, вбудовано, закрито, накладним або переносним способом. Низьковольтні трансформатори при цьому розраховані на величину до 1000 В, а високовольтні понад цей показник.

Купити дзвінок для дому або офісу

Дзвінок як електротехнічний пристрій має свої особливості та технічні характеристики, які слід враховувати при виборі товару стосовно вашої мережі. Щоб купити дзвінок від виробника, достатньо орієнтуватися на такі якості, як надійність, потрібна гучність, естетичний дизайн корпусу і кнопок. В онлайн-магазині компанії «Івва Саплай» кожна модель адаптована під сучасні вимоги до встановлення та експлуатації подібних пристроїв. Апарати конструкційно захищені від вандалізму, важкодоступні для пилу та вологи, працюють від мережі. Їхній функціонал призначений для певного радіусу дії, що підтверджується в інструкції офіційно. Купуйте з гарантією дзвінки зі складу з доставкою по Одесі та регіону, а також у Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів та інші населені пункти. Ми зробимо ваше життя комфортнішим!            

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.