(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Токові кліщі

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 18 моделей

Асортимент вимірювальних пристроїв постійно поповнюється розробками, що забезпечують виконання цілого спектра електромонтажних завдань. Струмовимірювальні кліщі купити від виробника, що гарантує фірмову якість, надійність у роботі, безпеку при проведенні вимірювань, пропонує наш магазин Іва Саплай. Тут ви знайдете як базові портативні моделі, які призначені для виконання стандартних завдань в обслуговуванні мереж із постійним та змінним струмом, напругою та опором, так і вдосконалені, розраховані на проведення більш складних та комбінованих видів робіт.

В залежності від технічних характеристик ціна струмових кліщів коливається в значному діапазоні. Тому перед придбанням ми рекомендуємо уважно ознайомитись з асортиментом товару, щоб зробити правильний вибір під конкретну мету. Звернення за консультацією до наших менеджерів допоможе заощадити не лише час, а й кошти, купити кліщі вимірювальні певного функціоналу. Виробник дає офіційно гарантію на будь-яку модель, що важливо в умовах постійної експлуатації пристроїв.

Які краще купити струмові кліщі

 • При виборі визначтеся, яка індикація відповідає вашим вимогам – стрілочна чи цифрова. У першому випадку серед переваг ціна струмових кліщів, компактність приладу, висока точність, але вузький діапазон робочих частот. У другому випадку залучають простота використання та додатковий опціонал.
 • Уточніть, струм якого типу вимірює пристрій. Маркування DC означає, що тільки постійний, AD – тільки змінний, AC DC – обидва види одночасно. Купуйте струмові кліщі під параметри електромережі.  
 • Зверніть увагу на величину похибки, яку вказує виробник. Струмовимірювальні кліщі купувати необхідно під задану точність вимірювань. Це може позбавити зайвих витрат або непорозумінь у процесі роботи.
 • Поцікавтеся, які додаткові функції (прозвон, підсвічування дисплея, фільтр низьких частот та інше) входять до комплектації пристрою. Їхній набір впливає на ціну струмових кліщів.

Переваги приладу

Загалом застосування пристрою незалежно від особливостей електромережі має декілька характерних плюсів:

 • робота зі струмом відбувається без розриву ланцюга;
 • простість виконання вимірювань навіть у високовольтних схемах;
 • можливість застосування для струмів великої сили;
 • мала вага пристосування;
 • зручні для експлуатації конфігурації;
 • сучасний зовнішній вигляд;
 • легкість підзарядки;
 • кліщі вимірювальні купити вигідно з доставкою.  

Сфери застосування

Такі пристрої активно використовуються як у побуті, так і для проведення робіт на підприємствах різних розмірів. Струмовимірювальні кліщі купують для встановлення фактичного навантаження незалежно від складності мережі, а також для визначення потужності електрообладнання. Є можливість підключати пристрій для контролю пристроїв обліку споживання електроенергії. Таким чином, встановлюється відповідність показань лічильника реальному споживанню.   Щоб струмові кліщі купити за каталогом у нас достатньо оформити заявку. Ми зв'яжемося з вами для уточнення умов постачання. Особливі умови готові запропонувати для тих, хто купує вимірювальні кліщі оптом та на постійній основі. Також у нас ви можете придбати будівельну хімію або клеї та герметики для неї та ваших цілей.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.