(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Точкові лампи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Якщо ви звикли цінувати комфорт і затишок, створіть для себе вдома особливі зони, де можна буде відпочити і отримати максимум задоволення від навколишнього оточення. В офісних умовах також можна досягти раціонального використання кожного сантиметра площі за рахунок правильного зонування приміщення та монтажу освітлення особливого типу. Для цього ми пропонуємо купити точкові лампи від виробника, які в асортименті є в постійній наявності.

Таке компактне і водночас ефективне обладнання дозволяє перетворити інтер'єр приміщення будь-якої площі та призначення, а також стати одним з його декоративних елементів. Естетично привабливі зовнішні форми світильників при інтенсивному і водночас м'якому випромінюючому потоці нагадують зоряне небо. У нас ви завжди знайдете вироби різних типорозмірів, які добре сумісні з гіпсокартонними та натяжними стелями. При цьому в каталозі на точкові лампи ціна є оптимальною. Залишається тільки зробити правильний вибір виду та моделі, а також замовити її у нашому магазині з доставкою.

Які точкові лампи купити?

Сьогодні виробник випускає продукцію з максимальним урахуванням усіх побажань потенційних споживачів. Проте весь товар можна поділити на 4 групи:

  • розжарювання;
  • галогенні;
  • світлодіодні;
  • люмінесцентні.

У нас ціна точкових ламп залежно від їх виду коливається незначно. Однак, кожна з представлених категорій відрізняється своїми робочими характеристиками: температурою нагрівання, інтенсивністю випромінювання, розмірами, особливостями конструкції.

Переваги та особливості 

Перш ніж купити точкову лампу, варто звернути увагу на її плюси і недоліки. Споти розжарювання, наприклад, мають невисоку вартість, але поступаються іншим за довговічністю. Яскраві та орієнтовані на тривалий період експлуатації галогенні вироби схильні до нагрівання, тому їх слід з обережністю купувати для застосування у підвісних та натяжних стелях. Ціна світлодіодних точкових ламп, які є економічними і водночас ефективними, що не перегріваються, більша. Люмінесцентні моделі характеризуються променем з великим кутом розсіювання, але підійдуть не під кожен інтер'єр. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині енергозберігаючі лампи або високомочні лампи.

Наші менеджери готові при необхідності надати консультації щодо підбору світильників та організувати доставку відповідно до узгодженого графіка.      

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.