(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Термоусаджувальні трубки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 584 моделі

Термозбіжна трубка купити

Термоусадкові трубки – надзвичайно корисна у господарстві річ. І не тільки в господарстві, а й на виробництві, при ремонті та в багатьох інших ситуаціях, коли необхідно ізолювати електричні дроти. Термозбіжна трубка набагато міцніша і надійніша, ніж, припустимо, ізолююча стрічка, і має ряд переваг:

  • Не вимагає особливих пристроїв для використання;
  • Термозбіжні трубки бувають різних кольорів, що зручно при маркуванні різних проводів і кабелів;
  • Деякі з ТУТ мають клейовий шар;
  • У силу своїх якостей допомагають захистити кабелі та дроти від корозії.

Ви можете купити термозбіжні трубки для багатьох цілей. Дуже зручно, наприклад, маркувати дроти, тому що для маркування не потрібно сідати трубку на всю довжину кабелю – достатньо лише помістити її поверх ізоляції на кінці провідника. Термін служби такого маркера дуже великий, Вам не доведеться турбуватися про його заміну в найближчі 15 років.

Щоб купити термозбіжну трубку найкращих характеристик та відмінної якості, можна вибрати один з найбільш підходящих для Вас варіантів: зв'язатися з представником компанії «Івва Саплай» або зробити замовлення в інтернет-магазині. У будь-якому випадку, яким би чином Ви не вирішили трубку термозбіжну купити, Ваше замовлення буде оброблено в максимально стислий термін і доставлено Вам (а також Ви можете скористатися можливістю самовивезення).

Термоусаджувана трубка купити

Купити труби, що термоусаджуються, можна легко і з зручністю на сайті компанії «Івва Саплай». Високий попит на цей вид ізоляції обумовлений їхньою головною властивістю – під впливом високих температур (0-120 градусів) така трубка сильно зменшується в розмірах (усідає). Про найбільш підходящу температуру Ви можете проконсультуватися при замовленні трубок у наших менеджерів.

Які характеристики гарантує виробник трубок, які можна купити на складі нашої компанії?

  • Присутня клейовий шар;
  • Різний коефіцієнт усадки (ТУТ може зменшуватися в розмірах від двох до шести разів);
  • Термоусаджувальні трубки стійкі до агресивного середовища (хімічних впливів, впливу високої температури, олії та бензину);
  • Можуть бути різних кольорів (як стандартними однотонними, так і двоколірними).
Ви можете ознайомитися з асортиментом термоусаджуваних трубок у нашому каталозі; там же зазначена і ціна, яка є однією з найбільш доступних на ринку виробів, що термоусаджуються. На складі компанії «Івва Саплай», який знаходиться в Одесі, можна купити трубки, що сідають, оптом і невеликими партіями. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині термоусаджувальні муфти або труби та аксесуари ​​. Ми доставляємо товар у найкоротші терміни в різні міста України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів. Ви маєте можливість самостійно вибрати найбільш зручний для Вас спосіб оплати товарів та купити термоусаджувану трубку з доставкою. Компанія «Івва Саплай» надає офіційні гарантії від виробника та перевірені характеристики на всі групи товарів, у тому числі і на труби, що термоусаджуються.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.