(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Термоусаджувальні муфти

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 114 моделей

Термоусаджувані вироби застосовуються в різних сферах: у ремонті, на будівництві, при прокладанні різного виду комунікацій: електричних проводів, каналізаційних та водопровідних труб, телевізійних кабелів і в багатьох інших ситуаціях. Переваги термозбіжних виробів у тому, що при нагріванні вони втрачають свій об'єм і щільно прилягають до предмета, який потрібно захистити від зовнішніх впливів.

Муфта термоусадкова купити

Один з видів термозбіжних виробів – муфта термоусаджувальна. Вона є кожухом-оболонкою, яка виготовлена ​​з цільнотягнутих поліетиленових труб. Такі муфти застосовуються для захисту та ізоляції стиків труб, кабелів, дротів. Монтуються термозбіжні муфти прямо на місці зварювання сталевої труби. Всаджується подібна муфта за допомогою полум'я пальника. Купити муфту, що термоусаджується Ви можете в нашому інтернет-магазині на сайті компанії «Ivva Supply», ознайомившись з асортиментом термоусаджуваних виробів, представлених у каталозі.

Для чого може виявитися необхідним купити термоусаджувану муфту?

  • Для ізолювання стиків під час прокладання трубопроводу (з попередньою ізоляцією з пінополіуретану).
  • Для ізоляції різного виду кабелів: одно-, дво-, трьох- та багатожильних кабелів з попередньою ізоляцією певного виду: паперової маслопросоченої, ізоляцією зі зшитого поліетилену або пластмасової.
  • Для відновлення конструктивної, механічної та електричної цілісності кабелю.

Залежно від того, для чого призначені муфти, що термоусаджуються, вони поділяються на кінцеві і сполучні.

Які переваги термоусаджуваних муфт, представлених у каталозі компанії «Івва Саплай»?

  • Прекрасна зварюваність пробки з матеріалом муфти;
  • Збереження торців термозбіжної муфти під час прогріву полум'ям пальника;
  • Висока стійкість до УФ-випромінювання – дана характеристика виключає непередбачене та мимовільне усадження муфт на сонці під час транспортування, зберігання та будівництва в спеку року;
  • Надійне обтиснення оболонки завдяки придбаному «ефекту пам'яті» радіаційно-зшитого поліетилену.
Звернувшись до нашої компанії, Ви можете швидко і зручно купити муфти, що термоусаджуються. Для цього необхідно лише вибрати необхідний товар у каталозі, сплатити покупку зручним для Вас чином та вибрати найбільш підходящий спосіб доставки. Це може бути самовивіз зі складу в Одесі, доставка по Одесі та іншим містам України – ndash; у Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ. Ви можете купити муфти термоусаджувані як оптом, так і в роздріб. Який би спосіб Ви не вважали найбільш привабливим, представники компанії «Івва Саплай» завжди нададуть Вам повну характеристику всіх товарів, що Вас цікавлять, допоможуть вибрати той, який найбільше відповідає Вашим вимогам. Ціна на термоусаджувані муфти є однією з найбільш демократичних на ринку термозбіжних виробів. Однією з причин ціноутворення є те, що весь товар, у тому числі і муфти, що термоусаджуються, поставляються на склад від виробника, з яким наша компанія офіційно співпрацює. Таким чином, роблячи замовлення в компанії «Івва Саплай», Ви можете розраховувати на швидке та якісне обслуговування, а також на те, що придбаний Вами товар буде мати найякісніші характеристики виробника. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині < a href="https://ivva.ua/truby_i_aksessuary/c128">труби та аксесуари або труби гофровані та металорукав< /a> ​​​​.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.