(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Термозбіжні вироби

Що таке термоусаджувані вироби і для чого вони потрібні?

В даний час у сфері будівельних матеріалів і матеріалів, необхідних для ремонту, з'являється безліч зручних і практичних матеріалів. Саме до таких відносяться вироби, виготовлені з матеріалів, що термоусаджуються. Термоусаджувані вироби виготовляються на основі термополімерів і мають так звану пам'ять форми » - під впливом гарячого повітря, полум'я або гарячої води вони стискаються, розширюються або іншим чином змінюють свої розміри та форми.

Як відомо, у подібних виробів існує кілька назв, що використовуються в побуті: «термозбіжна трубка», «термоусаджувальна трубка». Це, очевидно, пов'язано з тим, що вироби, що термоусаджуються, найбільш часто мають форму трубки (хоча їх називають і «рукавички», і «муфти», і «манжети», та ін.). Термозбіжні вироби стали виробляти ще в 1970-і роки. У наші дні трубки ТУТ стали більш досконалими і набули великого поширення як ізоляційні, герметизуючі та захисні вироби.

Хто і де використовує термоусаджувані вироби?

Вироби на основі термополімерів використовуються в різних сферах:

  • В якості ізоляції (наприклад, при пошкодженні проводів)
  • У складі кабельних муфт;
  • Захищають від корозії металеві кабелі або інші вироби;
  • Допомагають механічно зафіксувати тонкі деталі в різних пристроях (частіше – у поєднанні з клейовим з'єднанням);
  • Застосовуються як пакувальний матеріал;
  • Є заміною лакофарбового покриття

У яких же галузях використовуються термоусаджувані вироби? Назвемо лише деякі з них:

  • Авіація
  • Хімічна промисловість
  • Автомобілебудування
  • Нафтопереробна промисловість.

Як бачимо, термоусаджувані вироби застосовуються в різних сферах і галузях. Саме тому компанія «Івва Саплай» надає великий асортимент термоусадкових виробів у каталозі на сайті компанії. Оскільки вироби цього типу використовуються найрізноманітніших цілей, їх можна придбати оптом (роздрібні поставки також можливі). Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині термоусаджувальні трубки  або термоусаджувані муфти. Де б Ви не знаходилися в Україні – будь то Одеса, Харків, Львів, Дніпропетровськ, або Київ – ndash; Ви можете зробити замовлення онлайн і отримати високоякісні вироби зі складу, з доставкою будь-яким зручним для Вас способом. Ціна виробів, що термоусаджуються, є офіційно завіреною і відповідає заявленій виробником якості та характеристикам, при цьому залишаючись прийнятною та доступною.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.