(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Термостатичні крани для радіаторів

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Баланс темпери в нежитловому приміщенні, будинку або квартирі забезпечує опалювальна та охолоджувальна системи. Технічне управління приладами, задіяними в системах, відбувається за допомогою ТРВ - терморегулюючого термостатичного крана (термозмішувального клапана), який можна купити в нашому інтернет-магазині. Це обладнання є спеціальним різновидом регулюючої арматури.

Функції термозмішувального крана

Цей клапан контролює швидкість потоку теплоносія в системі опалення. А в кондиціонерах контролює рух холодоагенту. Таким чином, у кімнаті підтримується оптимальна температура. Встановивши регулювальне обладнання, можна значно заощадити, оскільки витрати на енергоносії зменшуються на 20%.

Часто в приміщеннях, крім радіаторів і опалювальних труб, встановлюють інші джерела тепла, які підвищують температуру. Наприклад, побутовий електроприлад чи плита. Крім цього, на температуру в кімнаті впливає погода: у сонячний день спекотно. Термостатичний вентиль, враховуючи ці коливання, контролює оптимальну температуру та автоматично її регулює. У разі підвищення температури він обмежить подачу теплоносія для кожного окремо взятого радіатора.

Як працює термостатичний клапан

Щоб термозмішувальний клапан автоматично та коректно регулював температурний режим, потрібно встановити змішувальний терморегулюючий вентиль та терморегулювальну головку.

Вентиль дозволить змінити температуру в системі радіаторів вручну (для цього купують ручні термостатичні крани) або автоматично. За допомогою рукоятки терморегулюючого вентиля приводиться в дію шток. Слід врахувати, що регулювання в ручному режимі – не найкоректніший спосіб для того, щоб змінити параметри опалення. Захисний ковпачок (або фітинг), розташований на верхній частині клапана, дуже часто виходить з ладу при постійному ручному регулюванні температури. Його природне становище – у відкритому чи закритому вигляді. Для того щоб термостатичний клапан автоматично регулював температуру, необхідна термостатична головка. Принцип її роботи інший. За допомогою нанесених на пристрої поділок можна задати необхідну температуру. Коли вона досягає певного рівня, термостат повністю перекриє рух теплоносія. При зменшенні температури рух теплоносія поновиться. 

Термозмішувальний вентиль: види, особливості застосування

Вентили бувають трьох видів:

  • кутові - застосовуються під час підведення труб з-під підлоги до батареї;
  • прямі – приєднують до батареї трубу, розташовану паралельно стіні;
  • осьові – використовуються для з'єднання труб, що виходять із стіни.

Для батарей з бічним підключенням необхідно купити спеціальний комплект з термостатичним клапаном. Деякі моделі радіаторів із нижнім підключенням вже оснащені вкладками клапанного вигляду. Термостатичні клапани застосовують також у теплих підлогах. Усі моделі вентилів розраховані на максимальну температуру +110 градусів. Термоголовки виробник маркує цифрами чи точками. Цифра 3, наприклад, відповідає температурі 20 градусів.

Ми здійснюємо оптові та роздрібні поставки побутового та промислового обладнання, у тому числі сантехнічного обладнання та радіаторної арматури. У нас ви зможете колекторні системи або шафи колекторні< купити недорого і з офіційною гарантією. Ціни на представлені в каталозі товари є низькими, оскільки ми працюємо безпосередньо з виробниками. Якщо ви не знаєте, яке обладнання необхідне, наші менеджери дадуть відповідь на всі питання та запропонують товар з потрібними характеристиками. Купити термостатичні крани та клапани просто: заповніть та надішліть на нашу адресу форму замовлення або зателефонуйте. Забрати товар можна зручним способом: самовивозом зі складу або кур'єрською доставкою. Ми привеземо ваше замовлення не тільки до Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська, але і до будь-якого іншого міста України.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.