(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Тепла підлога

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Тепла підлога купити

Купити теплу підлогу давно вже стало доступною можливістю для середньостатистичного жителя України. Купівля теплої підлоги гарантує оптимальну температуру в приміщенні, і Ви об'єктивно почуваєтесь комфортнішими за рахунок того, що Ваші ноги постійно перебувають у теплі.

Купити теплу підлогу Ви можете зі зручністю на сайті компанії «Івва Саплай». У нашому онлайн-магазині представлений каталог з цінами та характеристиками на всі види теплих підлог. Вартість теплої підлоги варіюється у більшу чи меншу сторону, проте ціна на теплу підлогу змінюється не в пропорції зі зміною метражу. Слід врахувати, що вартість теплої підлоги залежить не тільки від собівартості кабелю, а й від вартості виготовлення муфт (так називається місце з'єднання нагрівального кабелю з холодним) та кінцевих закладень.

Ви маєте можливість купити теплу підлогу декількох видів – електричний, водяний або ультрасучасний плівковий.

Якщо більшості людей відомі переваги і недоліки водяної та електричної теплої підлоги, то з вигодою від плівкової теплої підлоги знайомі не всі. Зокрема, плівкова тепла підлога має такі переваги:

 • Невеликий рівень підняття підлогового покриття;
 • Висока швидкість нагрівання;
 • Можливість сухого монтування.

Перш ніж купити теплу підлогу, слід врахувати основні характеристики приміщення, яке Ви маєте на увазі опалювати. Зокрема, потрібно відповісти на кілька запитань:

 • У якому приміщенні (з точки зору втрат тепла) Ви плануєте підігрівати підлогу (балкон, спальня, передпокій і т.п.);
 • Яку кількість кімнат Ви розраховуєте обігрівати?
 • На яку висоту Ви маєте можливість (або виникає необхідність) підняти рівень покриття для підлоги;
 • Скільки незалежних зон з теплими підлогами Ви облаштуєте в кожній кімнаті?
 • Яке буде остаточне покриття підлоги (ламінат, паркетна дошка, ковролін, керамічна плитка).

Як бачимо, перед тим як купити теплу підлогу, слід врахувати безліч факторів. Від багатьох із них залежить і ціна підлоги з підігрівом. Однак Вам не варто турбуватися, тому що Ви завжди можете зв'язатися з представником компанії «Івва Саплай», які готові проконсультувати Вас з усіх питань, а також обговорити з Вами специфіку монтажу теплої підлоги у Вашому будинку чи квартирі.

У тому випадку, якщо Ви вирішите купити саме в компанії «Івва Саплай» підлога з підігрівом, ціна на матеріали та монтаж Вас приємно здивує. Справа в тому, що ми офіційно співпрацюємо з виробниками підлог з підігрівом, і саме тому ціна та якість є дуже доступними та прийнятними. До того ж Ви можете купити теплу підлогу за вигідною вартістю з доставкою по Україні чи Одесі. Україною ми доставляємо системи теплої підлоги в такі міста, як Харків, Львів, Дніпропетровськ, Київ. Якщо Ви мешкаєте в Одесі, Ви маєте можливість особисто приїхати та забрати зі складу систему теплої підлоги. Ціна на електричну або водяну підлогу з підігрівом формується в залежності від площі поверхні, що обігрівається, і специфіки монтажу.

Труба для теплої підлоги ціна

Ціна водяних труб для теплої підлоги представлена ​​в нашому каталозі на сайті компанії «Івва Саплай». Залежно від того, труби для теплої підлоги якого виробника Ви плануєте купувати, ціна на них варіюватиметься, проте завжди залишатися в розумних рамках через те, що ми поставляємо труби для теплої підлоги на склад прямо від виробника.

У наш час для монтажу водяної теплої підлоги використовують полімерні та металополімерні труби. Як перші, так і другі відрізняються великим списком переваг:

 • Міцність;
 • Довговічність;
 • Не піддаються перегріву та корозії;
 • Надійність.

Також однією з переваг є те, що кожен відрізок труби підключається до насоса автономно. Ціна на труби для теплої підлоги залежить від того, яка фірма робить такі труби, а також від необхідної довжини труб. У будь-якому випадку, компанія «Івва Саплай» надає всі необхідні характеристики та гарантії від виробника, і пропонує труби для теплої підлоги тільки найвищої якості за розумною ціною.Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині конвектори або терморегулятори​​​.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.