(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Таймери

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 54 моделі

У магазині компанії «Івва Саплай» представлений різноплановий асортимент комутаційних пристроїв, які покликані у встановлений час вимикати/вмикати обладнання або подавати певний звуковий сигнал. Таймер купити від виробника – отже, забезпечити себе додатковими зручностями дистанційного керування предметами побутового, комерційного чи промислового призначення. У нас ви знайдете сертифікований товар різних моделей, який забезпечить будь-які потреби.

Типи приладів

Існує кілька класифікацій апаратів за тією чи іншою ознакою. За принципом дії виділяються:
  • Електромеханічні таймери, функціонування яких відбувається за допомогою годинникового заводу, але при цьому подається електричний імпульс.
  • Цифрові таймери, купувати які необхідно, якщо передбачається підключення до інших суміжних пристроїв. Електронні моделі програмуються, що практично виключає непередбачені збої в роботі.

Таймер купити для багаторазового застосування

У нашому магазині є широкий діапазон пристроїв як з секундоміром зворотного відліку часу, так і орієнтованих на спрацювання в певний час доби, а також трансформатори, дзвінки, з'єднувачі шин, світильники. Якщо виникла потреба придбати таймер механічний, характеристики його та довговічність гарантуються постачальником. Складання такої продукції відбувається на фірмових заводах, а сучасні інженерні розробки ставлять механічні моделі в один ряд із приладами цифрового типу. Більш затребуваний на ринку електронний таймер купити зі складу вигідно для обслуговування складного і комплексно встановленого обладнання. Причому сфера застосування подібних апаратів і систем дистанційного керування досить широка.

Де ефективні пристрої

Як показує практика, прилади використовуються за різним призначенням:

  • Для управління сигнальними системами, що дає можливість звести до мінімуму застосування людського фактора в ряді випадків (оповіщення населення про НП, дзвінки в школах тощо). Купівля таймера офіційно в інтернет-магазині допоможе уникнути придбання неякісних товарів.
  • Для домашнього користування з метою економії електроенергії. У цьому випадку корисним виявиться купити електронний таймер із реле часу.
  • Для більш раціонального навантаження систем освітлення, опалення та кондиціювання. При цьому зменшується ризик виникнення поломок та збільшується термін служби обладнання. Ми пропонуємо купити цифровий таймер, за допомогою якого можна запрограмувати роботу систем за добовим та тижневим циклом.  
  • Для промислового керування електропристроями, що відповідає вимогам техніки безпеки та режиму економії.

Електронний таймер

Таймери електронні, що отримали повсюдне поширення, купити з доставкою в асортименті у нас можна різних моделей. Тому перед придбанням слід звернути увагу на технічні характеристики пристрою, його робочий діапазон. Важлива особливість приладу – ndash; індиферентність до перебоїв в електроживленні та можливість контролювати практично будь-яке навантаження. Завдяки цьому цифровий таймер купити за каталогом – забезпечити свій бізнес, будинок та виробництво сучасним обладнанням з високим індексом продуктивності та зручності.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.