(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Світлодіодні прожектори

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 40 моделей

Компанії, що займаються ландшафтним дизайном, а також будівельні фірми одними з перших оцінили інноваційні можливості освітлювальної техніки нового покоління. Це стосується і світлодіодних прожекторів, купити які з доставкою в нашому магазині завжди доступно в оптимальному ціновому діапазоні. Ми вибираємо для вас найкраще від виробника, тому ви можете бути впевнені в надійності пропонованих світильників та їх довговічності.

На світлодіодний прожектор ціна відповідає очікуванням споживачів, які дбають про створення комфортної та естетично привабливої ​​території для перебування або ведення трудової діяльності. Адже світлодіодні моделі через свій енергозберігаючий пристрій встановлюються як для вуличного освітлення, так і у виробничих цехах або великих складських приміщеннях.

Купити світлодіодний прожектор будь-якої потужності

У каталозі представлені десятки моделей цієї групи товарів, характеристики яких відповідають виконуваним завданням. При необхідності можна вибрати прилади, призначені для різних типів напруги, а також різні розміри, потужнісні показники, інтенсивність і спектр випромінювання. Ціна світлодіодного прожектора залежить від виду виробу, його функціональних можливостей, але при цьому залишається зручною і для роздрібних, і оптових клієнтів. За наявності заявки на певну модель, якої в день замовлення немає на складі, ми оперативно зв'яжемося з постачальниками та в стислий термін доставимо потрібну продукцію.

Придбавши світильники в компанії «Івва Саплай», ви отримуєте товар, який:

  • нейтральний до стрибків напруги в мережі;
  • має підвищену зносостійкість;
  • захищений від вологи та пилу;
  • екологічно безпечний для навколишнього середовища;
  • не вимагає особливого режиму утилізації;
  • ефективний за несприятливих погодних умов.     

Довговічність та доступність   

Купити світлодіодний прожектор – означає забути про профілактичне обслуговування, оскільки міцний герметичний корпус та конструкція світлодіодів мінімізують ризики дострокового виходу обладнання з ладу. Фірмова якість вигідно відрізняє представлений в магазині товар від ринкових низькопробних аналогів. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині прожектори з датчиком руху або растрові світильники.

До того ж ціна світлодіодного прожектора в залежності від обсягу замовлення може зменшитися, що дозволяє зробити покупку на ще більш економних умовах. Вибір нашого магазину – правильне рішення задля забезпечення себе лише якісної продукцією.       

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.