(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Світильник вуличний

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 25 моделей

Вуличні світильники застосовуються для освітлення доріг, автомагістралей, стадіонів, парків та інших значних територій. Раніше використовували однакові ліхтарі, які мали виключно практичну функцію. Сьогодні можна купити вуличні ліхтарі та світильники різних форм та моделей, з розсіюючим та спрямованим світловим потоком, виготовлені з різних матеріалів.  

Найбільш поширена класифікація світильників за типом ламп. Так, вуличні світильники бувають:

 • ртутно-вольфрамові;
 • натрієві;
 • світлодіодні;
 • галогенні;
 • металогогенні.

У каталозі інтернет-магазину IVVA Supply представлені ртутно-вольфрамові лампи потужністю 160 і 250 Вт. Світильники цього виду оснащені скляною колбою, заповненою газом, що всередині вкрита люмінофором. До колби приєднана нитка напруження, вона виконує подвійну функцію: є світловим джерелом і обмежувачем електричного струму. Лампи вуличного освітлення даного типу купують часто, оскільки мають вагомі переваги:

 • володіють високим світловим потоком і чудовою перенесенням кольорів;
 • витримують великий температурний діапазон і служать довго;
 • ціна світильників низька, а при необхідності їх можна замінити на класичні лампи.

Натрієвий світильник

Натрієві освітлювальні прилади потужністю 70 і 150 W, представлені у нас на сайті, застосовуються в основному при зовнішньому освітленні. Тілом, що світиться, тут є газові розряди в натрієвих парах. Відмінною рисою лампи є жовте свічення, яке видає натрій. До плюсів натрієвих світильників можна віднести:

 • лампа здатна висвітлити великі площі;
 • в процесі роботи спостерігається інтеграція зовнішньої структури лампи з внутрішньою трубкою, через що покращується яскравість;
 • незважаючи на 5-хвилинний прогрів до робочого режиму, здатна спалахувати і перезапускатися миттєво;
 • внутрішня сторона зовнішньої оболонки покрита сплавом з індія та олова, це дозволяє лампі працювати в широкому температурному діапазоні;
 • кількість видимого світла (виходу люмен) з часом не зменшується, що вигідно відрізняє натрієвий світильник від світлодіода.

Світлодіодний світильник

Головна причина популярності світлодіода - економічність: з установкою світлодіодного освітлення витрати на електроенергію скорочуються на 70-80%. Завдяки рівномірності та високому ступеню освітленості дорожнього полотна кількість дорожньо-транспортних пригод на дорогах, де встановлено світлодіодне освітлення, значно зменшується. Ще однією перевагою світлодіодних вуличних світильників є те, що вони не потребують заміни лампи та обслуговування (не потрібно купувати витратні матеріали).

Галогенні лампи

Ліхтарі вуличного освітлення цього виду мають хорошу передачу кольорів і їх з успіхом застосовують у підсвічуванні рекламних конструкцій, мостів, споруд. Принцип роботи галогенної лампи ідентичний лампам розжарювання, але тут застосовується галоген.  У металогалогенні світильники генератор світла - газорозрядні пристрої, які дають холодне, яскраве світіння. Ці прилади встановлюють у системах освітлення великих відкритих просторів.  

Тепер світильник вуличний купити можна просто

Хочете лампи вуличного освітлення купити? Інтернет-магазин IVVA Supply пропонує придбати вуличні ліхтарі та лампи зі складу, оптом, в роздріб та за цінами від виробників. У нас ви можете купити як витончений вуличний садово-парковий ліхтар, так і класичний вуличний світильник. Якщо не знаєте, який освітлювальний прилад придбати, наші співробітники дадуть відповіді на запитання та допоможуть купити ліхтарі вуличного освітлення з потрібними характеристиками та за прийнятними цінами. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині джерела освітлення або компактні люмінесцентні лампи. Ми офіційно співпрацюємо з перевіреними та відомими виробниками, тому в нашому каталозі представлений лише якісний товар. Не турбуйтесь про доставку, ми привеземозамовлення у будь-яке місто України: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ і так далі. Якщо ви знаходитесь в Одесі, за бажанням зможете особисто отримати товар на складі.  

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.