(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Свердла по металу

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 113 моделей

Під час роботи з чорними та кольоровими металами потрібні інструменти, які не тільки конфігуративно сумісні зі спеціальним обладнанням, але й відрізняються високою міцністю, здатністю витримувати температури нагрівання та тривалі експлуатаційні режими. У нас швидко і легко ви можете купити свердла по металу від виробника, який постійно розширює номенклатуру моделей, що поставляються на ринок, при збереженні якості. В даний час у споживачів популярні два типи пристроїв – спіральні та ступінчасті. Незалежно від особливостей конструкції модифікацій, всі вони мають гладкий кінцевик (шестигранний або циліндричний) і розраховані на використання в пристосуваннях з трикулачковим патроном.

Спіральні та ступінчасті свердла

Ми пропонуємо з доставкою купити спіральні свердла в асортименті, який відповідає будь-яким індивідуальним завданням. Практично універсальні насадки затребувані завдяки низці плюсів:

  • розташування гвинтових канавок дозволяє без труднощів відводити стружку, що утворюється в процесі роботи;
  • позитивним переднім кутам на більшій довжині головних ріжучих кромок;
  • наявність калібруючих стрічок, що надає правильний напрямок стрижню в отворі;
  • існуючому запасу на переточування.

Таке свердло спіральне купити у нас можна марки Hilti у розмірному діапазоні діаметра від 1 до 16 мм. Що стосується ступінчастих моделей, то вони ефективні, якщо потрібно підряд зробити кілька отворів різного розміру. Це досягається за рахунок особливого пристрою насадки: вона має конічний вістря, спеціальний жолоб і має в ідеалі 2 ріжучі кромки. Наявність іншої кількості ріжучих частин впливає на рівень вібрації та зручність у видаленні стружки. При виборі купити спіральний свердло або ступінчасте слід виходити з особливостей умов майбутньої роботи та товщини базового матеріалу. Другий тип насадок рекомендований виробником Hilti лише для поверхонь завтовшки не більше 6 мм (для нержавіючої сталі до 3 мм). Однак ступінчасті інструменти здатні за один прохід одразу виконати центрування, свердління та заключну обробку отвору.     

Свердла по металу купити зі складу в Одесі

Товар цієї групи незалежно від моделі завжди доступний для придбання як в побутових цілях, так і в промислових. Наш каталог свердлів по дереву та алмазних відрізних дисків< /a> регулярно поповнюється та оновлюється, завдяки чому у вас є ідеальна можливість зібрати набір професіонала у будь-якому асортименті та кількості. При купівлі свердел по металу оптом в інтернет-магазині компанії «Івва Саплай» передбачено більш пільгову ціну.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.