(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Свердла по дереву

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 130 моделей

Компанія «Івва Саплай» пропонує в роздріб та гуртом купити свердла по дереву та зібрати професійний набір інструментів, які дозволять розширити коло виконуваних завдань. Завдяки придбанню якісних пристроїв для роботи з дерев'яними поверхнями різної структури та товщини у вас з'явиться можливість робити точні та гладкі отвори різних розмірів, а також циліндричної форми заглиблення з прямим дном. Як правило, для подібних робіт застосовуються спіральні та пір'яні насадки. Такі свердла по дереву купити від виробника в нашому магазині можна в багатому асортименті.

Спіральні свердла та бури купити за каталогом

Виробник Hilti, чия продукція декількома лінійками представлена ​​у нас, постачає спіральні свердла різних моделей із міцної хромової сталі. Незалежно від модифікації вони мають однакову конструкцію: довжина в діапазоні 75-220 мм, робочий розмір – 43-145 мм, діаметр 4-32 мм. При цьому кожен інструмент має гладкий циліндричний хвостовик, на іншому кінці є центрирующее вістря для точного свердління і два зуби, додатково передбачені 4 канавки для спрямування стрижня і скидання стружки. Спіральний бур купити в магазині зі складу також не складе труднощів. Гартований стрижень стійкий до стирання та високої температури, тому призначений для тривалого використання.

Серед особливостей інструменту виділяються:

  • невелика конусність стрижня;
  • високі зуби;
  • самопроникаюче центруюче вістря;
  • шестигранний хвостовик;
  • глибокі канавки для видалення стружки.    

У цій групі товарів завжди є в наявності вже готові, у фірмовій упаковці набори спіральних бурів та свердлів, купити які вигідно внаслідок їх оптимальної вартості. Також ми можемо запропонувати Форстнерові бури, діаметр робочої частини яких знаходиться в діапазоні 10-35 мм.

Перьові свердла по дереву купити з доставкою

Для роботи в важкодоступних місцях і в деяких інших випадках показано застосування пір'яних інструментів. Вони призначені для акумуляторного обладнання SF та SI. Пряве свердло купити ви можете в декількох розмірних варіантах. Вироби випускаються довжиною 152 мм та мають діаметр від 6 до 38 мм. До них розроблено два подовжувачі довжиною 152 та 304 мм. Щоб правильно вибрати та купити пір'яні свердла, достатньо ознайомитися з їхніми робочими характеристиками. Завдяки особливому пристрою списоподібного вістря і ріжучих кромок інструментом легко користуватися, так як не треба прикладати силу експлуатації в процесі експлуатації. При придбанні упакованого набору слід звернути увагу до складу комплекту. У нього входять насадки розміром 16, 18, 20, 22, 25, 32 мм та подовжувач, що має довжину 152 мм. При купівлі пір'яних свердл вам не потрібно думати про доставку, ми оперативно забезпечимо її за допомогою поштових компаній. Ви також можете придбати у нас алмазні відрізні диски або абразивні кола.        

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.