(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Свердла по бетону

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 68 моделей

Для роботи з бетоном, цегляною кладкою, будівельною плиткою і т. п. потрібен інструмент, який має не тільки високу продуктивність, а й відповідні експлуатаційні характеристики завдяки надійному захисту від попадання пилу в робочий механізм. Купити свердло по бетону – чудова можливість забезпечити себе найкращим багатоцільовим витратним матеріалом, що пропонується на сьогоднішній день ринком.

Продукція Hilti

Багаторічний виробник поставляє на ринок товар, який відповідає всім вимогам, що пред'являються до цієї групи витратних матеріалів. Незалежно від моделі, кожен виріб конструктивно складається з циліндричної ніжки, спеціальної різальної головки і спіралі, виготовленої з міцної легованої сталі. Робочий наконечник з карбіду вольфраму шліфований алмазом, що дозволяє в процесі свердління за необхідності досягати високих швидкостей. Такий конфігураційний елемент, як загострений центр ріжучої пластини, дозволяє забезпечувати високу точність вже на початку свердління. Його кут заточування становить 118 градусів. Нанесена на робочу частину стрижня гостра фрезерована спіраль покращує якість результату та збільшує термін служби інструменту, оскільки легше видаляється пил. У нас можна такі свердла бетону купити від виробника з діаметром в діапазоні 4-12 мм. Також реалізуються набори з 5 виробів діаметром 4, 5, 6, 8 та 10 мм.

Особливості товарної групи:

  • використовується для бетону до С25/30;
  • виконуються отвори як у кладці, так і спорадично в дереві, пластиці;
  • ненаголошений інструмент, але можна застосовувати і як ударний;
  • низьке тертя, завдяки чому повільніше витрачається заряд акумулятора.

З 2013 року компанія розширила лінійку даного типу пристроїв. Ви маєте можливість вибрати модель під індивідуальні завдання. Під час роботи з виробами правильно підбирайте швидкість з урахуванням матеріалу, щоб продовжити їх експлуатаційний термін.  

Свердла по бетону купити з доставкою

Якщо у нас зараз немає потрібної вам моделі свердла, відправте нам заявку для її замовлення. Ви також можете у нас придбати свердла по металу та свердла по дереву. Ми працюємо з надійними постачальниками, тому готові задовольнити будь-який попит. Для оптових покупців у нас передбачені особливі цінові умови, що дозволить придбати затребуваний товар за комфортною вартістю. Терміни доставки залежить від відстані до адресата. По Одесі та області постачання виконуються протягом дня власним транспортом, у регіони – за допомогою поштових компаній.    

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.