(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Свічки запалювання

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Щоб бензиновий двигун справно функціонував, а також зразково і якісно виконував свою роботу, необхідно купити свічки запалювання, що мають першорядне значення в роботі двигуна. У компанії «Івва Саплай» представлений різноманітний перелік свічок запалювання, що мають високі технічні характеристики від світових виробників, з якими наша фірма веде офіційну співпрацю.

Хочете купити свічки запалювання у нас за вигідними цінами

Які функції виконують свічки запалювання? Функція свічки запалення полягає у постачанні високої напруги. Саме від цих свічок залежить, чи доїде водій до пункту призначення, адже повноцінний дорожній рух повністю залежить від цього пристрою.

Дуже важливо враховувати думку фахівців, які рекомендують обзавестися двома комплектами свічок: літніми та зимовими, оскільки умови роботи в зимовий та літній періоди часу відрізняються. Таким чином, взимку слід встановити «гарячі», а влітку – «холодні» свічки. Додамо, що «холодні» свічки необхідні для великих відстаней та високих швидкостей, а «гарячі» - Навпаки. «Гарячі» свічки застосовуються на невеликих відстанях і при низькій швидкості.

Ви дуже легко можете купити свічки запалювання у нас за найприємнішими цінами та зручним для себе способом, адже товар поставляється на склад у будь-який регіон України. Компанія «Івва Саплай» працює з доставкою численними містами країни: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів.

Щоб купити свічки запалювання, достатньо скористатися каталогом, здійснити вибір та заповнити форми. Ми вам зателефонуємо. А якщо виникають додаткові питання щодо технічних характеристик товару, слід неодмінно звернутися до фахівців нашої фірми, які готові у будь-який час відповісти на всі питання. Дуже вигідним виявляється і те, що для наших постійних клієнтів діє гнучка система знижка. Підходящий товар буде доставлено максимально оперативно. До речі, купити свічки запалювання можна не лише в роздріб, а й оптом.

Вирішивши придбати свічки запалювання, Ви не розчаруєтеся, адже товари брендових виробників, з якими ми співпрацюємо вже тривалий період часу, відрізняються стабільністю в роботі, економічністю та тривалим терміном експлуатації. Вигідні ціни, висока якість, відмінний сервіс – переваги фірми «Івва Саплай».

Ми хочемо побажати всім вдалих покупок!

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.