(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Стерилізація

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Жодна медична установа не може функціонувати безспеціалізованої апаратури для знезараження, як і без продуктів для травматології /a>. Наш інтернет-магазин пропонує апарат для стерилізації купити від виробників найбільш затребуваних моделей. Вся представлена ​​в каталозі продукція відповідає чинним нормативним актам та дозволяє медичним представникам купити стерилізатор медичний з доставкою в будь-який регіон України.

Яке обладнання для стерилізації купити

Оскільки всі стерилізатори застосовуються в кожному циклі, їх правильний вибір – гарантія безпечної роботи медичної установи. При цьому вам не потрібно думати про тестування індикатора. Наш інтернет-магазин надає можливість купити обладнання для стерилізації, повністю підготовлене до використання, а також у нас широкий вибір пластирів, що необхідно в медицині . Воно відпускається зі складу у первинній упаковці та має етикетки із зазначеними на них характеристиками культури мікроорганізмів, найменуванням типу стерилізації та номером індикатора. Компанія «Івва Саплай» пропонує купити апарат для стерилізації, якому не потрібні особливі умови для зберігання, оскільки він негативно не впливає на довкілля. До того ж йому не потрібна спеціальна утилізація. Якщо ви не можете визначитися з вибором, який купити медичний стерилізатор, зверніться до наших консультантів. Офіційно містами доставки є:

  • Одеса,
  • Київ,
  • Львів,
  • Харків,
  • Дніпропетровськ

та інші населені пункти, де працює «Нова пошта».

Стерилізатор для інструментів купити в асортименті

У нашому інтернет-магазині завжди можна купити стерилізатор медичний Attest, в комплект якого входять: тестова смужка, скляна ампула з живильним середовищем, бромкрезол пурпурний, спеціальний ковпачок і поліпропіленовий пенал. Такий біоіндикатор зазвичай розміщується у важкодоступних для парі місцях. Тому якщо виникла потреба придбати стерилізатор для інструментів, слід звернути увагу на цю модель.

Для проведення тесту Бов'є-Діка ми рекомендуємо придбати індикатор другого класу 3MComply. Таке обладнання для стерилізації купити потрібно в тому випадку, якщо потрібне проведення оцінки для з'ясування ступеня звільнення парової камери. Для більш комплексної роботи зручно застосовувати стерилізатори подвійного циклу, які мають додаткову техніку. Такий апарат для стерилізації вигідно купити у надійного виробника, інтереси якого ми представляємо. Після того як ви з нашою допомогою визначитеся, який вам краще купити стерилізатор для інструментів, зробіть замовлення, яке буде оперативно оброблено.

 

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.