(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Засоби індивідуального захисту

Кошти індивідуального захисту купити

Кожній дорослій працездатній людині відомо, що потрібно берегти своє здоров'я і піклуватися про власну безпеку. Про це говорить і закон України про охорону праці, стаття №8. Зокрема, у багатьох ситуаціях потрібно заздалегідь купити засоби індивідуального захисту, які забезпечують захист здоров'я та життя людини від різних шкідливих та небезпечних факторів.

Засоби індивідуального захисту, купити які Ви можете, ознайомившись з каталогом на сайті компанії «Івва Саплай», - це пристосування, пристрої, окремі деталі, спеціальний одяг та взуття для індивідуального використання , які мають запобігати негативному впливу умов праці на працівника. 

Для захисту від яких факторів потрібно купити засоби індивідуального захисту?

 • Погодні фактори (підвищена або знижена температура, опади, сильний вітер);
 • Вібраційні та шумові впливи, надмірна або недостатня освітленість;
 • Підвищена концентрація шкідливих газів та пилу;
 • Іонізуючі випромінювання;
 • Можливість отримання різного виду пошкоджень (термічних опіків, електричного впливу).
Таким чином, бачимо, що для безпечної та продуктивної роботи необхідно купити засоби індивідуального захисту. Це можна зробити зручно та швидко, обравши необхідний товар у каталозі компанії «Івва Саплай», або проконсультувавшись з нашим фахівцем.

Купити спецодяг

Спецодяг – це не тільки захисні костюми, це свого роду дрес-код, що допомагає визначити професію людини у спецодязі. Ніхто не помилиться, побачивши жилетку дорожнього робітника, що відображає світло, чорну або камуфляжну форму охоронця, робочий комбінезон будівельника. Купити спецодяг за доступною ціною можна зі складу в Одесі, також можливе самовивезення. Є можливість зробити замовлення оптом.

Яких видів буває спецодяг?

 • Утеплена (зимові костюми, куртки, комбінезони та напівкомбінезони);
 • Робоча (різноманітні штани, куртки та взуття).
 • Головні убори (в асортименті представлені як бейсболки та шапки, так і каски та шоломи);
 • Захисний одяг (сигнальні жилети, прогумовані фартухи, плащі, костюми).

Отже, Ви можете купити спецодяг з доставкою до найбільших міст України (Харків, Львів, Дніпропетровськ, Київ), при цьому ми гарантуємо Вам найкращі характеристики від виробника, підтверджені апробаціями в робочих умовах .

Професійний одяг купити

Професійний одяг – це дуже широке та ємне поняття. У кожній професії існує свій, особливий підбір професійних костюмів, тому один із перших кроків у багатьох сферах діяльності – . купити професійний одяг.

Існує безліч різновидів професійного одягу, який Ви можете купити у нас:

 • Робоча, про яку ми говорили вище;
 • Уніформа (рекламна уніформа з логотипом компанії, анімаційні костюми);
 • Кухарські та медичні костюми;
Професійний одяг має на увазі те, що купити його можуть прихильники активних видів спорту: мотоциклісти, любителі стрибків з парашутом, дигери; та люди, чиї професії пов'язані з фактором підвищеного ризику: рятувальники, пожежники, шахтарі.

Купити ЗІЗ

До сиз (засобів індивідуального захисту) відносяться такі різновиди одягу:

 • Засоби захисту рук та ніг, очей та обличчя;
 • Засоби захисту голови;
 • Ізолюючі костюми;
 • Засоби захисту від падіння з висоти

і багато інших різновидів.

Характерно, що сиз часто мають такі цінні якості, як стійкість до лугів, кислот і хімічних сполук. Тому при влаштуванні на специфічну роботу необхідно заздалегідь купити сиз. Прийнявши рішення купити, Ви забезпечуєте власну безпеку і тривалу працездатність. Купити сиз офіційно про зі складу можна в будь-який час доби, зробивши замовлення онлайн на сайті компанії «Івва Саплай». Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині респіратори або гарнітури. Співробітники компанії завжди допоможуть зробити вибір найбільш відповідного професійного одягу, підібрати розмір та інші індивідуальні характеристики.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.