(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Системи відеонагляду

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Обладнання для відеоспостереження купити

У сучасних реаліях ні в кого не виникає питання, навіщо потрібно купити обладнання для відеоспостереження. Купити систему відеоспостереження – це означає гарантувати охорону приватної власності, а також допомогти вирішити будь-яке спірне питання.

Купити камеру спостереження Ви можете для встановлення в різних місцях: в заміському будинку, офісі, магазині, торговому центрі.

Система відеоспостереження, купити яку Ви можете зі зручністю та швидко в нашій компанії, включає різноманітні компоненти та види діяльності. Наприклад:

 • Конструювання системи;
 • Підбір необхідних моделей відеокамер, їх монтаж;
 • Забезпечення безперебійного живлення;
 • Підбір запису;
 • IP відеоспостереження; програми, драйвера та обладнання;
 • Комплектація пристроями для передачі сигналу.

Усі необхідні компоненти обладнання для відеоспостереження Ви можете купити, вивчивши каталог на сайті компанії «Івва Саплай».

Купити обладнання для відеоспостереження сьогодні можна двох видів: аналогове та цифрове. Зазначимо, що перевага аналогового в його доступній ціні, проте цифрове обладнання є більш сучасним і має низку переваг, яких не має аналогового:

 • Нескладний монтаж та налаштування обладнання;
 • Високоякісний запис;
 • Функція віддаленого доступу до системи через мережу.

Також перед тим, як купити камеру відеоспостереження, потрібно визначитися, в яких умовах вона буде експлуатуватися. Слід розрізняти камери внутрішнього та зовнішнього використання. Ці два типи камер по-різному захищені від впливу зовнішніх кліматичних факторів. У той самий час слід пам'ятати, що камери відеоспостереження бувають купольними (частіше використовуються зовнішнього спостереження)  і корпусними (переважно спостереження всередині приміщень), і можуть відрізнятися за розміром. Цей фактор іноді впливає при виборі та купівлі системи відеоспостереження.

Поставивши собі за мету купити систему відеоспостереження, варто визначитися, які компоненти Вам потрібні в конкретній ситуації. Розрізняють такі пристрої, що стосуються обладнання для відеоспостереження:

 • Відеокамери спостереження (аналогові/цифрові, купольні/корпусні, з об'єктивом або без нього, кольорові/монохромні);
 • Прилади відеозапису (DVR відеореєстратор, плата відеозахоплення);
 • Додаткові пристрої (монітор, ІЧ-прожектор, гермокожух, кронштейн, об'єктив та ін.)

Однією з найбільш зручних і практичних рішень є купівля комплектів відеоспостереження. Є низка переваг, завдяки яким все більше людей вибирають саме комплекти відеоспостереження:

 • Вам не потрібно вникати в технічні тонкощі, комплект підбирається нашими фахівцями;
 • Всі складові комплексної системи узгоджуються одна з одною за технічними параметрами, що виключає конфлікт програмного забезпечення;
 • Вартість комплекту ближче до оптової і є більш вигідною, ніж сума його складових.

Зверніть увагу, що в компанії «Івва Саплай» Ви можете купити не тільки камеру відеоспостереження, але й всі необхідні компоненти системи відеоспостереження. Важливо відзначити, що ми офіційно співпрацюємо з виробниками обладнання для відеоспостереження, і саме тому Ви можете купити такі системи за дуже доступною ціною та офіційними гарантіями та характеристиками від виробника.

Для мешканців Одеси є можливість купити камери відеоспостереження з кур'єрською доставкою, а також можна домовитися про прокладання кабелів та встановлення відеообладнання. Але навіть якщо Ви живете в одному з міст України, наприклад, у Києві, Львові, Харкові чи Дніпропетровську, Ви також можете купити системи відеоспостереження оптом чи в роздріб та бути впевненим у швидкій та якісній доставці.

Ціна на системи відеоспостереження залежить від комплектації та фірми-виробника, однак у будь-якому випадку в нашій компанії підтримується демократична цінова політика, що дозволяє впевнено лідирувати на ринку обладнання для відеоспостереження.  можете купити в нашому інтернет-магазині вуличні відеокамери або мережеві відеореєстратори .

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.