(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Системи теплої підлоги та обігріву

Системи теплої підлоги купити

Система теплої підлоги – дуже зручний та вигідний винахід сучасності. До чого буває приємно зайти з холодної вулиці до будинку і одразу зігрітися від теплої підлоги! Недарма кажуть: «Бережи ноги в теплі», і будеш здоровий. Тому все більше людей вирішують купити системи теплої підлоги.

Теплі підлоги бувають двох видів: водяні та електричні. У другому випадку тепла підлога – це нагрівальний кабель, усередині якого електроенергія перетворюється на тепло. В іншому варіанті енергію постачає нагрітий теплоносій, найчастіше – вода, яка під час проходження по вмонтованих у підлогу трубах, віддає тепло в приміщення.

Переваги водяної системи теплої підлоги, купити яку можна за допомогою представників компанії «Івва Саплай»:

  • Елементи системи водяної теплої підлоги поєднуються з будь-якими видами підлог. Монтаж системи водяної теплої підлоги можливий під плитку, під ламінат, під ковролін або під лінолеум. тип покриття підлоги не впливає на вартість монтажу.
  • Ви можете користуватися теплою підлогою автономно, або підключити її до наявної системи опалення (до АГВ або центрального опалення). Однак слід врахувати, що при підключенні до центрального опалення температура теплої підлоги залежить від температури води в трубах центрального опалення.
  • Прийнявши рішення купити системи водяної теплої підлоги, Ви зможете замінити енергоємні та громіздкі опалювальні прилади, які традиційно використовуються в житлових приміщеннях, а це допоможе максимально оптимізувати житлову площу.

Зазначимо тепер переваги електричних систем теплих підлог, які Ви можете вибрати і купити від виробника на складі компанії «Івва Саплай»:

  • Електричні системи теплої підлоги не потребують купівлі спеціального обладнання. Цей фактор є великою перевагою при виборі системи теплої підлоги, вартість укладання теплої підлоги також не надто висока, таким чином Ви скоротите значну частину витрат.
  • Регулювання температури підлоги дуже просте та недороге.

При купівлі системи теплої підлоги Ви, зрозуміло, зверніть увагу на принцип і вартість укладання теплої підлоги. Слід зазначити, що принцип монтажу теплої підлоги досить простий. Цей чинник впливає і вартість укладання. Розглянемо кілька варіантів укладання труб:

  • У вигляді змійовика в кімнатах, що мають особливе призначення або характеризуються неправильною формою.
  • У вигляді спіралі, що застосовується в більшості випадків; при цьому досягається найбільш рівномірний теплорозподіл, що спрощує укладання труб, оскільки при цьому потрібно зробити лише два повороти на 180 градусів. Чи варто говорити, що простота укладання теплої підлоги впливає і на її вартість.

У тому випадку, якщо Ви вирішили купити і встановити у себе вдома систему теплої підлоги, Ви можете зробити це, навіть не виходячи з дому. Достатньо визначитися з вибором типу теплої підлоги (електричний або водяний), зробити замовлення на сайті компанії "Ivva Supply", зв'язатися з представником і вибрати спосіб доставки, яка не змусить себе довго чекати: ми забезпечуємо доставку найбільшими містами України: Ваша система теплої статі приїде до Вас у Харків, Одесу, Львів, Київ чи Дніпропетровськ. Якщо Ви мешкаєте в Одесі, ви можете самі приїхати та забрати зі складу систему теплої підлоги. Також Ви можете домовитися про монтаж теплої підлоги та обговорити її вартість. Можете бути впевнені, що всі роботи будуть виконані вчасно та дуже якісно. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині теплі підлоги або конвектори. Технічні характеристики офіційно засвідчені виробником, який дає гарантію на довговічність та надійність систем теплої підлоги. Окрім іншого, Ви можете купити системи теплої підлоги оптом. Компанія «Івва Саплай» завжди йде назустріч побажанням своїх покупців.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.