(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Системи поліпропіленових трубопроводів

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Сучасні комунікації передбачають використання обладнання, яке здатне витримати різні види навантажень. У нашому інтернет-магазині можна за каталогом купити поліпропіленові труби, а також запірну арматуру та фітинги для них з метою монтажу систем холодного та гарячого водопостачання, вентиляції, опалення та каналізації. Залежно від структури матеріалу в деяких випадках можливе застосування подібної продукції для перекачування агресивних хімічних середовищ.

 При цьому на поліпропіленові труби ціна відрізняється диференційованістю і відповідає ринковим коливанням. Проте сьогодні кожен постачальник може гарантувати якість запропонованого товару. Тут ви знайдете фірмові матеріали та допоміжні поліпропіленові фітинги, купити які вигідно завдяки офіційно підтвердженому виробником високій якості.

Види труб

Сьогодні на ринку присутні одно- і багатошарові вироби для зовнішніх і внутрішніх мереж, особливості яких залежать від властивостей пластику. За цим показником виділяються такі види:

 • РРН – гомополімер пропілену;
 • РРВ – блоксополімер;
 • РРR(С) – рандом сополімер.

Також за структурою матеріалу можна купити поліпропіленові труби армовані та неармовані. Ми пропонуємо гідний вибір армованих алюмінієм та склопластиком виробів різних перерізів та призначень. Ціна поліпропіленових труб безпосередньо зумовлена ​​їх технічними параметрами.     

Робочі характеристики

Реалізована в нашому магазині продукція має низку якостей, які потрібні при монтажі певних систем життєзабезпечення.

Вона:

 • зносостійкість;
 • малоістираема;
 • термостійка;
 • витримує низькі температури (до -10 градусів);
 • має максимальний тиск до 25 бар;
 • еластична;
 • звукопоглинається;
 • міцна;
 • маловесна.

Додатково до цієї групи товарів рекомендується зі складу в Одесі купити поліпропіленові фітинги, які максимально сумісні з нею за технічними можливостями матеріалу та конструктивними особливостями.

Поліпропіленові труби купити від виробника

У нашому магазині ви знайдете тільки брендові вироби Kalde та Valtec універсальної кольорової гами, що дозволяє бути впевненим у тривалому безаварійному експлуатаційному періоді системи. Ціна таких поліпропіленових труб формується з урахуванням обсягів замовлення індивідуально. Також вам не доведеться під час підготовки монтажних робіт додатково шукати сполучні елементи. Поліпропіленові фітинги можна купити в асортименті. За потреби наші менеджери нададуть по всій товарній групі додаткову інформацію. Ви також можете придбати у нас запірну арматуру для поліпропіленових труб.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.