(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Системи металопластикових трубопроводів

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Нове покоління труб, так званих металопластикових, міцно входить в наше життя в першу чергу при облаштуванні систем опалення. На сьогоднішній день немає уніфікованих стандартів для цих виробів, тому кожен виробник виготовляє їх різної товщини, кількості та складу шарів, матеріалу, робочих характеристик.

Ми пропонуємо купити системи металопластикових труб від виробника, який зарекомендував себе на ринку надійними інженерними розробками, високою якістю товару та його унікальними експлуатаційними показниками. Номенклатура цієї групи товарів постійно поповнюється та оновлюється, тому у вас є чудова можливість отримати фірмову продукцію, зручну у монтажі та використанні.

Система металопластикових труб: купити на десятиліття   

Популярність металопластикових виробів обумовлена ​​тим, що сам матеріал зібрав усі позитивні якості як металу, так і пластику, а особлива конструкція дозволяє забезпечити потрібну пропускну здатність та стійкість до будь-яких типів впливів.

>

До переваг цієї категорії товару можна віднести:

 • не схильність до корозії;
 • відсутність утворень відкладень;
 • індиферентність по відношенню до агресивних середовищ;
 • непроникність повітря та світла;
 • антистатичність;
 • малошумність;
 • невелика теплопровідність;
 • мала вага;
 • гнучкість;
 • зручність монтажу;
 • зручність транспортування.

Як бачимо, подібна продукція ефективна, раціональна і не потребує сервісного обслуговування. При цьому її термін придатності виробник встановлює близько 50 років при правильній експлуатації.

З'єднувальні монтажні елементи 

У нас можна з доставкою купити як систему металопластикових труб, так і фурнітуру для кріплення. Зазвичай під час встановлення застосовуються обтискні або прес-фітинги, які представлені в нашому магазині в асортименті.

Компресійні моделі дозволяють створювати роз'ємні з'єднання, їх рекомендовано використовувати для трубопроводів холодного водозабезпечення. Прес-фітинги застосовуються для влаштування надійних нероз'ємних систем гарячого водопостачання. Популярність з'єднань пояснюється легкістю їхнього монтажу для фахівців будь-якої кваліфікації.

При виборі виробів слід звернути увагу на їх сумісність з робочими параметрами металопластикових труб. У разі утруднення наші менеджери допоможуть зібрати необхідний для конкретних завдань комплект комплектуючих.   

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.