(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Системи кондиціювання

Сучасна людина навряд чи може уявити офіс, магазин або квартиру без якісного кондиціонування повітря. Кондиціонер став невід'ємною частиною нашого життя. Кожен може вибрати відповідний кондиціонер для дому та офісу, а найзручніше робити подібний вибір з компанією «Івва Саплай» - у нашому каталозі є найрізноманітніші системи кондиціювання, купити які Ви можете за дуже доступними цінами.

Системи кондиціювання купити

Що таке кондиціювання повітря? Це поняття передбачає автоматичну підтримку в закритих приміщеннях різних параметрів повітря (відносної вологості, чистоти, температури) для того, щоб забезпечити найкращі умови для самопочуття людей, збереження цінностей та ведення технологічного процесу.

Для чого потрібно купити системи кондиціювання? Для створення та підтримки у приміщеннях:

  • Допустимих умов повітря в приміщенні, встановлених технологічними вимогами, у тому випадку, якщо їх не можна забезпечити більш простими засобами (це так зване «технологічне» кондиціювання);
  • Штучних кліматичних умов всередині приміщення (або частини приміщення) цілий рік або під час холодної або теплої пори року (таке кондиціювання повітря називають «комфортним»;
  • Найбільш відповідних умов повітряного середовища в громадських та житлових будинках, а також у допоміжних будинках промислових підприємств.

Кондиціонування повітря здійснюється за допомогою комплексу технічних рішень, які називаються системою кондиціювання повітря (ВКВ). До складу цього комплексу входять різноманітні технічні засоби перемішування та розподілу повітря, а також технічні засоби автоматики, холодо- та теплопостачання, дистанційного керування та контролю.

Купити якісні системи кондиціювання для різних типів приміщень Ви можете на сайті компанії «Івва Саплай». Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині побутові кондиціонери або напівпромислові кондиціонери​​ . Можна замовити ВКВ оптом для великих промислових підприємств або в роздріб – для дому та офісу. Достатньо ознайомитися з представленим у каталозі асортиментом систем кондиціонування, підібрати необхідні комплектуючі, зробити замовлення онлайн або зв'язавшись телефоном з менеджером, та обрати оптимальний спосіб доставки.  Ми виробляємо доставку систем кондиціювання по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ. Можливе самовивезення систем кондиціювання зі складу в Одесі (як і доставка по Одесі). Також Ви можете обговорити з представником компанії «Івва Саплай» умови встановлення систем кондиціювання. На всі системи кондиціювання є гарантія, характеристики від виробника відповідають усім нормам та вимогам, а ціна на системи кондиціювання дуже вигідна завдяки тому, що ми офіційно працюємо з виробником систем кондиціювання, який гарантує найкращу якість та технічні характеристики ВКВ.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.