(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Системи дистанційного керування

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 1177 моделей

Ви цінуєте свій комфорт, цінуєте свій час і не хочете його проводити в зайвих переміщеннях? Для вас, а також людей з обмеженими можливостями ми зібрали найпопулярніші моделі пристроїв дистанційного керування електроприладами, побутовою технікою та системами життєзабезпечення. У нас ви знайдете не тільки брендовий товар, відповідність усім стандартам якого гарантована фірмою-виробником, а й супутні аксесуари. Щоб купити системи дистанційного керування від виробника з доставкою додому, офісу або на підприємство, достатньо зайти в каталог і зробити свій вибір. Тепер ви зможете самостійно організувати для себе систему «Розумний будинок» за допомогою лише сучасного пульта. Одне клацання – і мети досягнуто. До того ж, такий прилад допоможе раціонально розподілити кількість витраченої енергії, що веде до прямої економії коштів на оплату електровитрат.

Системи дистанційного керування купити зі складу в Одесі

Кожна модель, представлена ​​в нашому онлайн-магазині, багатофункціональна, але кількість опцій залежить від технічних характеристик конкретної модифікації, як силові вилки та розетки та промислове обладнання. Під час вибору слід звернути увагу на:

  • виробника;
  • тип об'єкта, де використовуватиметься офіційно куплений радіопульт дистанційного керування;
  • кількість опцій, якими забезпечено пристрій, та їх відповідність майбутнім завданням;
  • тип схеми, що застосовується (почергове або каскадне включення/вимикання);
  • гарантії, які надає виробник.

Незважаючи на щоденне навантаження, такі пристрої мають тривалий експлуатаційний період. При цьому вони не потребують спеціального обслуговування. Радіопульт дистанційного керування купити за ціною компанії «Івва Саплай» - Створити вдале придбання, яке створить максимум додаткових зручностей.  

Користуйтесь найкращим

Сучасні розробки, які сьогодні надходять на ринок, мають корисні опції, розраховані на різні умови використання. В одних випадках достатньо 2-кнопкової моделі, а в інших для забезпечення всіх потреб знадобиться складніший варіант – 24-канальний 8-кнопковий прилад. Будь-які системи дистанційного керування можна купити у нас, не витрачаючи на вибір багато часу, завдяки консультативній підтримці наших менеджерів. Ви представник будівельної чи електромонтажної компанії та цікавитесь постійними поставками? Ми пропонуємо радіопульт дистанційного керування купити оптом за приємною вартістю. Для кожного клієнта у нас передбачено оптимальні умови.    

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.