(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Система маскування

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Малярний скотч досить широкодоступний і необхідний засіб у виробництві та промисловості. Фахівці називають такий скотч також кріпом. Малярний скотч виступає свого роду засобом захисту від попадання різноманітних речовин на поверхню. Характерною властивістю малярського скотчу є можливість його зберігання за правильних умов аж до трьох років, без доступу вологи, пилу та сонячних променів. Крім того, малярський скотч не залишає слідів після його видалення. Перед використанням малярського скотчу необхідно перевірити поверхню, на яку буде приклеєний скотч. Поверхня неодмінно має бути чистою та сухою. Цей скотч здатний не тільки захистити від забруднення фарбою, але й забезпечити рівну та чітку лінію фарбування. Малярний скотч дуже просто можна зняти з поверхні, не залишаючи при цьому слідів.

Компанія «Івва Саплай» пропонує купити малярський скотч оптом та в роздріб від офіційного виробника за дуже доступними та навіть низькими цінами з доставкою по численних містах України (Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ). Слід зазначити, що наша компанія співпрацює лише з великими світовими виробниками. Вам не знадобиться витрачати свій час, щоб їхати до нас на склад, достатньо просто здійснити вибір за каталогом та оформити заявку. Ми Вам неодмінно передзвонимо. Фахівці компанії «Івва Саплай» не тільки дуже компетентні, а й дуже уважні до покупців, завжди раді і готові порадити, проконсультувати з усіх додаткових питань з технічних характеристик товару.

Відомо, що такий скотч незамінний у будівництві, коли проводяться малярні роботи, також необхідний в автомобільній індустрії, різних майстернях і на фірмах, де проводиться реклама.

Як було зазначено, даний предмет займає важливе місце серед будівельних матеріалів. Його використання неминуче. Малярний скотч необхідний і у випадках, коли необхідно визначити межі перед фарбуванням. При попаданні фарби чи іншої речовини малярський скотч вбирає їх. Ми пропонуємо Вам малярський скотч різної ширини та довжини. І хочемо наголосити, що від цих показників залежить ціна.

Компанія «Івва Саплай» пропонує Вам купити малярський скотч високої якості за дуже прийнятними цінами. Ми впевнені, що покупці залишаться задоволені покупкою. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині герметики або полірування​. 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.