(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Силові вилки та розетки

Неможливо уявити сучасне приміщення будь-якого типу та призначення без електроприладів та промислового обладнання, робочий стан яких забезпечується за рахунок підключення до мережі за допомогою силових роз'ємів та виделок. В онлайн-магазині представлений асортимент товару на різні випадки, адаптований до найпоширеніших в Україні стандартів. Оскільки силові вилки та розетки купуються найчастіше оптом, то споживач має можливість зробити замовлення на хороших умовах.

Експлуатація штепсельних з'єднань

Компанія «Івва Саплай» пропонує вироби від виробника, які відповідають основним вимогам до цієї групи товарів.

  • Вони забезпечують надійний контакт за наявності робочих показників струму, що виключає нагрівання силових роз'ємів та їх передчасне зношування.
  • Безпека досягається завдяки повній ізоляції струмопровідних елементів.
  • Конструкція розеток не допускає дотику до струмоведучих деталей сторонніми предметами.
  • Є захист від неправильного підключення, у результаті робочий режим настає лише після повного введення обох штирів вилки.
  • У нас ви можете купити силові розетки та вилки, зовнішні частини яких виконані із міцного пластику, що є чудовим діелектриком.
  • Естетичний зовнішній вигляд штепсельних з'єднань дозволяє їх застосовувати в інтер'єрі з будь-яким дизайном.

Представлені в каталозі силові вилки та кабелі можна купити як у вигляді окремої групи електротехнічних товарів, так і в комплексі з іншими пристроями та обладнанням, наприклад термостатами. Замовлення на потрібну кількість офіційно оформляється після подання заявки.

Силові вилки та розетки купити в асортименті

При виборі продукції необхідно враховувати зазначені у описі технічні характеристики. Силові роз'єми можуть бути однофазними та трифазними. Перші розраховані на 220 В, а другі потужніші – на 380 В. Крім того, їхній ступінь захисту повинен маркуватися комбінацією IP44 або IP54. Номінальний робочий струм зазвичай становить від 16 А. Силові розетки можна купити стаціонарного або переносного типу в залежності від місця їх використання. Що стосується виделок, то вони орієнтовані на різну напругу і також відрізняються ступенем захисту. Як і силові розетки, купити вилки можна стаціонарні чи переносні. Для отримання додаткової інформації звертайтесь до нас за контактними телефонами або за формою зворотного зв'язку.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.