(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Силіконові клеї-герметики

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 16 моделей

Сайт компанії «Івва Саплай» пропонує герметики та клеї на основі силікону, напевно, один із найвідоміших для ремонтних робіт та будівництва. Вони широко і вдало використовується професійними будівельниками і просто у побуті. Перш ніж, силіконовий клей купити, варто розібратися: чим же він відрізняється від силіконового герметика. Хімічний склад, що герметика, що клею силіконових практично незмінний – це з'єднання, що складається з полімеру, наповнювача та затверджувача. Вони мають липку структуру та застигають при кімнатній температурі. Склеювальні силіконові засоби мають у складі спеціальні добавки, які впливають на його властивості. Наприклад, клей силіконовий може мати антибактеріальний ефект, а силіконовий герметик або MS-Полімери може мати різне забарвлення.

Клей силіконовий купити краще для невеликого за обсягом робіт, які не вимагають спеціальних навичок та обладнання. Ці характеристики виробник відображає на упаковці. Клей на силіконі пакується у зручні невеликі туби, які закриваються і клей може бути використаний багаторазово, при необхідності, для склеювання невеликих деталей між собою та герметизації коротких швів. Герметики із силіконовим складом використовуються при виконанні будівельних та ремонтних робіт великого обсягу. Герметизація довгих швів та виконання з'єднань вимагають застосування будівельного пістолета та значну масу самого герметика. Герметики на основі силікону безбарвні або білі, для виконання оздоблювальних швів каталог від виробника пропонує кольорові герметики. Пропозицій цієї продукції досить багато, вирізняє якісний силіконовий герметик ціна. Провідні виробники будівельних матеріалів приділяють особливу увагу складу герметиків та місцю їх застосування, тому створюють не тільки кольорові склади для швів, але й герметики, що запобігають появі грибків. Також у нас є поліуретанові клеї-герметики.

Базові властивості силіконових герметиків та клеїв:

  • При нанесенні не розтікається по поверхні, заповнює поглиблення та порожнечі,
  • Затвердіває при кімнатній температурі,
  • З'єднують різні за складом та структурою матеріали,
  • Має герметичність,
  • Стійки до дії сонячного спектру,
  • Сполучний шов має підвищену еластичність і може розтягуватися.

Ми працюємо за цінами від виробника, Купити нашу продукцію вигідно великим обсягом, оптом, Наша компанія здійснює відвантаження герметиків-клеїв силіконових зі складу, Івва Саплай продає продукцію офіційно представлених в Україні компаній або дилерів, Ми працюємо з доставкою силіконових клеїв та герметиків до Одеси, Києва, Львова, Харкова.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.