(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Шурупи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 109 моделей

Для з'єднання конструкцій з дерева, гіпсокартону та інших матеріалів найчастіше застосовуються спеціальні кріпильні вироби – металеві шурупи. Вони складаються з головки різної форми та циліндричного стрижня, що має гладку ділянку і з гвинтовим різьбленням. У нашому магазині можна купити шурупи кількох типорозмірів як дрібним, так і великим оптом. Ми розглянемо будь-які пропозиції щодо доставки товару на постійній основі.

Асортимент продукції від виробника регулярно поповнюється і оновлюється, тому кожен покупець гарантовано знайде потрібний кріпильний елемент. Незалежно від обраного типорозміру на шуруп вартість зазвичай залишається низькою. Ми запрошуємо скористатися нашим магазином як приватних підприємців, так і будівельних компаній з великими обсягами робіт.

Шурупи купити чи шурупи?

Оскільки у нас є і шурупи, і саморізи, при виборі слід знати про відмітні ознаки цих видів кріплень:

  1. Технологія виготовлення. Для виробництва шурупів на відміну від шурупів використовуються тільки загартовані сплави сталі.
  2. Робочі характеристики. Шурупи застосовуються при монтажі поверхонь з більш м'яких матеріалів, саморізи підходять і для роботи з такими твердими конструкціями, як метал або бетон.
  3. Конструкційні особливості. Саморіз має різьблення з більшим кроком, причому по всій довжині стрижня. Крім того, для цього кріплення характерна наявність наконечника-свердла.
  4. Специфіка монтажу. Шуруп не завжди можна вкрутити без попереднього просвердлювання отвору у робочому матеріалі. Для саморізу не потрібні підготовчі заходи.
  5. Вартість. Ціни шурупа та саморіза можна порівняти і при цьому низькі, що робить ці вироби затребуваними на ринку.

У нашому магазині завжди у продажу шурупи з напівкруглою, потайною, шестигранною та квадратною головкою з різними видами шліцю, зручними для ручного інструменту.

Як отримати додаткову інформацію

Якщо виникла потреба в розширеній інформації про те, які краще купити шурупи, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Наші менеджери нададуть повні дані про готівковий товар, очікувані поставки, терміни отримання замовлення зі складу в Одесі, а також допоможуть оформити заявку. Для оптових клієнтів ціна шурупів залежить від обсягів попиту та терміновості доставки. Також ми беремо участь у тендерах на ваших умовах, оскільки впевнені у високій якості товару, що реалізується. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині кріпильний інструмент або обойми для труб.  

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.