(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Шпаклівка

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Шпаклівка – це такий матеріал, що відрізняється пластичністю. Шпаклівка призначена для формування на поверхні, яка потребує вирівнювання, ґрунтового шару. Крім того, шпаклівка застосовується також у декоративних цілях. Шпаклівку купити можна швидко в «Івва Саплай». Ми в найкоротший термін доставимо Вам необхідний матеріал.

Шпаклівка ціна від виробника

Всі шпаклівки бувають двох видів: сухі і готові. Перші необхідні, щоб зробити стіни рівними. Їх готують перед тим як покрити поверхню. У цих шпаклівок, як правило, невисокі, зручні ціни. Другі ж неймовірно зручні у застосуванні, заощаджують час. Готові шпаклівки не мають спеціальних вимог та рекомендацій при готуванні та подальшому використанні. Крім того, вони не тверднуть.

Залежно від складу можуть бути також:

 1. Цементні, що відрізняються вологостійкістю.
 2. Гіпсові.
 3. Полімерні. Їх вважатимуться універсальним варіантом.  

Шпаклівка купити в інтернет-магазині «Івва Саплай» можна з доставкою територією України (Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ). Крім того, доставка здійснюється і по всій Одесі.

Шпаклівка купити можна різних видів. У нашому каталозі представлено безліч видів шпаклівок гарної якості за зручною та вигідною ціною. Щоб купити шпаклівку, слід ознайомитися з каталогом, де під кожним видом є опис. Ми оперативно доставимо зі складу потрібний матеріал, Вам навіть не потрібно буде приїжджати вкотре. Шпаклівку придбати можна оптом та в роздріб. Все залежить від ваших потреб. Якщо Вам потрібна консультація, звертайтесь до наших менеджерів за номером, який вказано на сайті. Фахівці «Івва Саплай» готові та навіть раді допомогти своїм покупцям. Зазначимо, що наша фірма офіційно гарантує високу якість від виробника.

В «Івва Саплай» ви зможете підібрати будь-яку продукцію, яка має високі технічні характеристики та показники:

 1. Першого шару (потрібні, щоб вирівняти стелі, стіни)
 2. Другого шару, або фінішні (усувають недоліки).
 3. Універсальні.
 4. Спеціальні.

Шпаклівка фінішна за унікальною ціною від виробника

Шпаклівки за своїм застосуванням можуть бути стартовими та фінішними. У нашому онлайн-магазині фініш відрізняються привабливою вартістю. Цей вид шпаклювання необхідний при декоративній штукатурці.

Хочете шпатель купити у нас?

Шпатель купити можна швидко в інтернет-магазині компанії «Івва Саплай». Шпатель необхідний для виконання багатьох різноманітних функцій:

 1. Вирівнювати.
 2. Видаляти шпалери, фарбу і т.д.
 3. Ставити плитку.

Залежно від матеріалу шпателі бувають:

 1. Дерев'яні.
 2. Зубчасті.
 3. Гумове.
 4. Шпатель для силікону.
Від шпателя залежить результат роботи, саме тому цей інструмент варто вибирати ретельно. Купити шпатель у нас можна у необмеженій кількості. Є фасадні, а є малярські моделі. Фасадні дуже міцні, вони здатні чудово вирівнювати поверхню, роблячи її ідеально гладкою. Малярні шпателі дуже еластини та беруть участь в інтер'єрній візуалізації.

Від щирого серця бажаємо Вам приємних покупок в інтернет-магазині компанії «Івва Саплай». Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині абразивні матеріали або інструменти.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.