(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Мережеві відеореєстратори

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Мережеві відеореєстратори купити

Мережеві відеореєстратори (або NVR –  Network Video Recorder, також їх ще називають IP відеореєстраторами) призначені для того, щоб записувати і відтворювати відеопотоки з IP камер, а також для того, щоб створювати масштабні системи відеоспостереження з метою забезпечення безпеки. Їхня основна відмінність від звичайних відеореєстраторів у тому, що вони отримують дані вже в стислому вигляді за допомогою мережі Ethernet. Відеодані можуть надходити як з мережевих, так і аналогових відеокамер, які підключаються через спеціалізовані адаптери.

Ще одна особливість мережевих відеореєстраторів у тому, що вони працюють з лімітованим списком моделей мережевих відеокамер, оскільки сьогодні ще не поширена уніфікація інтерфейсів мережного обміну.

Що являють собою мережеві відеореєстратори, купити які можна в компанії «Івва Саплай»?

Мережевий відеореєстратор – автономний пристрій, завдання якого – ndash; збирати та зберігати відеоінформацію, що надходить із мережевих відеокамер.

Покупка мережного відеореєстратора допоможе вирішити декілька завдань:

 • Керування та налаштування системи відеоспостереження;
 • Можливість структурувати та систематизувати мережеві камери (і інформацію, що подається з них) за їх місцезнаходженням у групи та підгрупи;
 • Налаштування якості та швидкості аудіо- та відеосигналів;
 • Віддалене підключення до системи;
 • Перегляд відео онлайн, у реальному часі;
 • Синхронний запис з усіх потоків на жорсткий диск;
 • Підключення майже необмеженої кількості елементів обладнання (камер, реєстраторів)  до системи відеоспостереження.

Таким чином, бачимо, що купити мережеві відеореєстратори – дуже розумне рішення, що сприяє виконанню різних завдань. Зробити замовлення та купити мережеві відеореєстратори, в тому числі й оптом, можна на сайті компанії "Івва Саплай", де Ви можете переглянути каталог, підібрати необхідні характеристики та параметри обладнання для відеоспостереження. А можна довірити вибір нашим фахівцям, професіоналам у своїй справі. Вони допоможуть не тільки підібрати необхідну модель мережевого відеореєстратора, але, якщо Ви живете в Одесі, організують кур'єрську доставку та монтаж мережного відеореєстратора, а також його налаштування та підключення до існуючої системи відеоспостереження.

Говорячи про налаштування, не можна не згадати, що у мережевих відеореєстраторів надзвичайно зрозумілий і оптимально підлаштований під споживача інтерфейс, який робить роботу користувача простим і не вимагає особливих навичок.

Втім, багато хто воліє самостійно організувати підбір елементів відеоспостереження. У такому разі Вам варто звернути увагу на такі характеристики мережевих відеореєстраторів:

 • Фірма-виробник (важливо пам'ятати, що ми офіційно співпрацюємо з виробником, що позитивно позначається на якості та ціноутворенні);
 • Форм-фактор (компактний; міні; від 1U до 3U);
 • Кількість мережевих камер (може варіюватися від 4 до 128);
 • Якість запису (від 2Мп до 12 Мп);
 • Вхідний потік (Мб/с – від 25 до 400);
 • Потік Playback/Preview (також у Мб/с);
 • Кількість HDD (від 1 до 24);
 • Роє входи (відсутність таких або варіації від 4 до 16);
 • Інтерфейси (у тому числі наявність аудіовиходів, пульта дистанційного керування, вай-фай, HDMI та багато іншого).

Як бачимо, при всій простоті налаштувань та експлуатації вибір та купівля мережного відеореєстратора – дуже відповідальне заняття. До того ж від комплексного поєднання різних показників залежить і вартість мережевого обладнання. Ви завжди можете проконсультуватися зі співробітниками компанії «Івва Саплай» зручним для Вас способом: по телефону, за допомогою форми зворотного зв'язку або особистої зустрічі. Нагадаємо, що ми організуємо доставку до різних міст України: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ; також можливий самовивіз замовлення зі складу в Одесі. Компанія «Івва Саплай» надає офіційні гарантії та характеристики від виробника на все обладнання для відеоспостереження, а також прагне підтримувати розумне співвідношення ціни та якості. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині вуличні відеокамери або кодери та декодери.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.