(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Мережеві комутатори

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Мережний комутатор купити

Мережний комутатор, або «network switch» - один з найбільш необхідних пристроїв передачі даних, що відноситься до класу активного мережного обладнання. Мережевий комутатор – це такий пристрій, який використовується в мережах передачі пакетів і призначається для того, щоб об'єднувати кілька сегментів. Основна відмінність від роутера (маршрутизатора) у тому, що мережевий комутатор працює на канальному рівні моделі OSI.

Слід зазначити, що комутатор передає дані від порту до порту на основі інформації, яка міститься в пакеті. Маршрутизатор, на відміну від нього, займається розрахунком маршруту для подальшої передачі пакетів через мережу.

Якщо у Вас виникла необхідність купити мережевий комутатор, в першу чергу  слід визначитися з низкою критеріїв:

  • Яка швидкість передачі даних необхідна в даному конкретному випадку. Допустимо, для влаштування невеликої мережі Вам буде достатньо 100-мегабітного комутатора. Подібні мережеві комутатори забезпечують надійну передачу інформації різних видів. Якщо Вам потрібно організувати мережеве сховище, зверніть увагу на гігабайтні комутатори. Втім, з цього питання Ви можете проконсультуватися зі спеціалістами компанії «Івва Саплай», які нададуть Вам усі необхідні характеристики мережних комутаторів, допоможуть швидко та зручно оформити замовлення та підкажуть, який саме мережевий комутатор потрібно купити для Ваших цілей.
  • Яка кількість портів потрібна для Вашої мережі. Кількість портів, звичайно, прямо пропорційна кількості комп'ютерів, яку Ви плануєте підключити. Так, у нашому каталозі Ви можете вибрати та купити мережевий комутатор з 5-8 портами (для домашньої або офісної мережі) або з 24 і більше портами (керовані комутатори). Весь асортимент керованих та некерованих комутаторів представлений у нашому каталозі, де Ви можете підібрати необхідний пристрій.

Таким чином, якщо Ви хочете купити мережевий комутатор для дому або офісу, Вам варто розглядати світильник з невеликою кількістю портів і не надто високою швидкістю передачі даних. Якщо Вам необхідно об'єднати велику кількість комп'ютерів – варто розглянути потужніші комутатори. У будь-якому випадку компанія «Івва Саплай» надає широкий асортимент мережних комутаторів, купити які Ви можете в роздріб або оптом.

Світч купити

Для того, щоб вибрати і купити найбільш підходящий для Ваших цілей свитч, потрібно врахувати, що існує три способи комутації. Вони залежать від сукупності таких показників, як надійність передачі та час очікування:

  • Наскрізний спосіб (або cut-through). І тут свіч читає у кадрі лише адресу призначення, та був виконує процес комутації. При цьому режимі скорочуються затримки передачі, однак у ньому відсутній метод виявлення помилок;
  • Безфрагментний (інакше: fragment-free), ще його називають гібридним. Цей режим – модифікований наскрізний. У цьому випадку передача відбувається після того, як фільтруються фрагменти колізій (перші 64 байти кадру перевіряються на помилки; якщо вони відсутні, кадр обробляється в наскрізному режимі).

Ви можете купити свитч з доставкою по всій Україні, в тому числі в Київ, Львів, Харків та Дніпропетровськ. Також зазначимо, що мешканці Одеси можуть скористатися можливістю самовивезення зі складу або замовити доставку Одесою. Ми офіційно співпрацюємо з виробниками активного мережевого обладнання, при цьому завжди надаємо гарантію та характеристики від виробника. Ціна на всі прилади активного мережевого обладнання, у тому числі і свитчі, є однією з найприйнятніших. Таким чином, якщо Ви вирішите купити свитч, Ви можете провести порівняльний аналіз характеристик та відгуків та переконатися в тому, що компанія «Івва Саплай» надає найбільш якісні та недорогі товари даного сегменту. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині оптичні комутатори або < a href="https://ivva.ua/upravljaemye_kommutarory/c146">керовані комутатори.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.