(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

LAN-кабелі

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 99 моделей

Кабель кручена пара LAN купити

Кабель вита пара LAN (для підключення локальної мережі) – вид кабелю зв'язку. Він складається з однієї або декількох пар ізольованих провідників, які скручені між собою та покриті пластиковою оболонкою.

Форма зовнішньої оболонки може бути різноманітною. Найчастіше це кругла форма. Якщо Вам потрібно прокласти кабель під килимовим покриттям, то краще купити кабель виту пару LAN плоскої форми. У такому кабелі дроти теж скручуються попарно, але ці пари не скручуються навколо загальної осі. Внаслідок цього потрібно бути обережнішим із плоским кабелем, тому що він сильніше підпадає під вплив перешкод.

Зверніть увагу, що у нас ви можете купити кабелі виду кручена пара LAN для зовнішньої прокладки. Їх перевага в тому, що вони мають вологовідштовхувальну оболонку з поліетилену, яку наносять поверх полівінілхлоридним другим шаром. Крім цього є можливість заповнювати порожнечі в кабелі гідрофобним гелем і бронювати за допомогою гофроленту або сталевого дроту. Всі нюанси та подробиці характеристик інтернет-кабелю, а також ціну на нього Ви можете дізнатися, переглянувши каталог на сайті компанії «Івва Саплай», а також можна зателефонувати нашому фахівцеві та отримати у нього кваліфіковану консультацію.

Купити мережний кабель – одне з перших завдань для того, хто цікавиться активним та пасивним мережевим обладнанням.

У нас Ви можете купити різні мережеві кабелі для побудови мереж:

  • UTP – кручена пара незахищена. Такий кабель використовується для монтажу мереж Ethernet. Також його можна використовувати для передачі відеозапису з камер спостереження. Купити мережний кабель UTP можна оптом, ознайомившись із асортиментом на нашому сайті.
  • FTP – кручена пара з зовнішнім екраном з фольги.
  • STP – кручена пара із захистом у вигляді екрану для кожної пари та загального зовнішнього екрана.

На сайті нашої компанії ви можете купити інтернет кабель, ціна на який на сьогоднішній день є однією з найвигідніших. Ціна на інтернет кабель залежить від його категорії та, зрозуміло, довжини. Також слід зазначити, що ціни на інтернет кабель коливаються в залежності від фірми-виробника.

Рішення купити мережевий кабель зазвичай приймають ті, хто має намір будувати локальні мережі. Як вже згадувалося вище, конструкція мережного кабелю (а саме кручений пари) дає можливість підвищити зв'язок провідників в одній парі. У цьому випадку можливі електромагнітні перешкоди однаково впливають на обидва дроти. У майбутньому це допоможе уникнути перешкод від зовнішніх джерел.

Якщо Вас зацікавила ціна на інтернет-кабель і виникла необхідність купити мережевий кабель, Вам варто зайти на сайт компанії «Івва Саплай» і отримати можливість зробити замовлення та оплатити покупку онлайн, не виходячи з дому.

Вита пара 5 категорії купити

Вита пара 5 категорії – це 4-парний кабель, який використовується під час побудови локальних мереж 10-, 100- та 1000BASE-T, а також для прокладання телефонних ліній, швидкість передачі даних підтримується до 100 Мбіт/с, якщо використовується 2 пари, та 1000 Мбіт/с якщо використовують 4 пари. Застосовується у технологіях Fast Ethernet та Gigabit Ethernet. Купити кручена пара 5 категорії від виробника завжди можна в компанії «Івва Саплай». Ви можете купити кручена пара 5 категорії з доставкою по Україні в Харків, Київ, Дніпропетровськ, Львів.

Вита пара 6 категорії купити

Застосовується у технології 10 Gigabit Ethernet. У крученій парі 6 категорії, яку можна у нас купити, неекранований кабель, або UTP, складається з 4 пар провідників і може передавати дані зі швидкістю до 10 Гбіт/с на довжину до 55 м.

Зверніть увагу, що в кабелях починаючи з 6а і по 8 категорії застосовується екранування. Воно використовується як в окремих кручених парах, так і до цілого кабелю і являє собою загальний екран з фольги або оплетки з мідного дроту. Купити кручена пара 6 категорії є можливість офіційно від виробника. Ви можете самі вибрати спосіб оплати та доставки. Крім цього, ми надаємо варіант купівлі крученої пари 6 категорії із самовивозом зі складу в Одесі.

Який інтернет кабель Вам не знадобилося купити, Ви можете зробити це легко і зручно на сайті компанії «Івва Саплай». Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині патч-панель або серверне обладнання.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.