(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Самонарізи по металу

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

У процесі проведення ремонтно-будівельних заходів неодноразово доводиться мати справу з таким щільним матеріалом, як метал, який може мати різну структуру і товщину. Тому для роботи з ним потрібен особливий тип кріпильних елементів. самонарізи по металу. Придбати їх за каталогом у різних модифікаціях та розмірах легко у нашому онлайн-магазині.

Для того щоб монтаж здійснювався швидко і високопродуктивно, а згодом вся конструкція мала довгий термін служби, необхідно грамотно визначитися з вибором потрібної моделі металовиробу. У разі скрути зв'яжіться з нашими менеджерами, які нададуть професійні поради, порівняльну інформацію з різних видів кріплення та дадуть відповіді на будь-які супутні питання. На саморізи по металу ціна відрізняється помірністю незалежно від ринкових коливань. Завдяки цьому у вас є хороша можливість придбати як дрібним, так і великим оптом якісні вироби від виробника з надійною діловою репутацією.

Як правильно вибрати і купити шурупи по металу

Вже зовнішній вигляд цієї товарної групи вказує на її функціональне призначення. Однак навіть за цією ознакою фахівці виділяють 3 види кріпильних елементів:

  • з загостреним кінцем;
  • з кінцем-свердлом;
  • з прес-шайбою.

Частий крок різьблення на гвинті, невелика міжгребнева відстань, матеріал – міцна сталь, наявність розмірного діапазону та розрахована на всі категорії споживачів ціна шурупів по металу – ті загальні характеристики, які властиві будь-якому виду товару.

При цьому у виробах першої лінійки різьблення поширюється в тому числі на його кінцеву частину для зручності вкручування. Але монтаж за допомогою такого металовиробу має свою особливість: попереднє висвердлювання отвору на металі в місці фіксації не потрібно лише в тому випадку, якщо товщина металу становить до 2 мм, а при більшому показнику це обов'язкова необхідність. Подібна специфіка не відноситься до кріплення, що має свердловий кінець. Купувати шурупи по металу з прес-шайбою слід для збільшення притискної сили, спрямованої до базової поверхні. Велика площа контакту з площиною, що монтується, досягається за рахунок збільшених розмірів головки металовиробу.     

Ціна питання

На всі представлені в магазині моделі шурупів по металу ціна відповідає їх функціональним властивостям і розмірним параметрам. Ми пропонуємо якісні вироби зі складу в Одесі з доставкою на вказану в заявці адресу у максимально стислий термін.   

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.