(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Самонарізи по дереву

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 24 моделі

Для того, щоб монтаж частин дерев'яної конструкції або її кріплення до базової основи пройшли з високим ступенем надійності, слід купувати шурупи по дереву. Даний вид кріпильних виробів розрахований на певну щільність робітника  матеріалу, а також залежить від його товщини та ваги всієї конструкції.

Онлайн-магазин компанії «Івва Саплай» пропонує хороший вибір цієї групи товару від виробника з урахуванням ваших побажань та відгуків. Весь асортимент регулярно поповнюється, є запас на складі найбільш ходових типорозмірів. На саморізи по дереву ціна також відрізняється гнучкістю, особливо це зручно для замовлень оптом.

Що потрібно знати про товар

При виборі виробів слід виходити з того, що вони виготовляються з вуглецевої сталі, а потім, як правило, оцинковуються, щоб уникнути виникнення явищ корозії при подальшій експлуатації або фосфатуються. Завдяки конусоподібній голівці, яка схожа на хрест, при вкручуванні відбувається повне занурення в деревину незалежно від її модифікації: ДВП, ДСП або МДФ.

У нас можна за каталогом купити саморізи по дереву з великим або дрібним різьбленням. Цей показник впливає на ступінь зчеплення поверхні капелюшка пристосування з кріпильною базою та здатність витримувати заявлене виробником навантаження. Крім того, для таких виробів характерний гострий і вузький наконечник, що дозволяє виконувати монтаж за допомогою простих підручних інструментів. Пристрої з широким кроком різьблення зазвичай вважаються затребуваними у споживачів, оскільки мають значні показники адгезії. Тим не менш, ціна шурупів по дереву з доставкою залишається невисокою, це дозволяє використовувати їх для вирішення великого кола питань.    

Саморізи по дереву купити потрібного розміру

Довжина і діаметр – це характеристики, які є визначальними під час виборів. У першому випадку розмірна лінійка включає моделі від 11 до 200 мм. Товщина вимірюється на зовнішній стороні різьблення. Діаметр оцинкованих виробів коливається в діапазоні 2,5-6 мм у оцинкованих (жовтих) та 3,5-4,8 у фосфатованих (чорних). Хоча виробники відповідають на запити ринку та постійно розширюють розмірний ряд, поповнюючи його новинками.  

У нашому магазині представлена ​​різноманітна номенклатура фірмової якості. Тут можна вибрати за гарною ціною шурупи по дереву, функціональність яких відповідає наявним стандартам.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.