(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Самонарізи для сендвіч-панелей

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Сучасний виробник для утеплення будівельних об'єктів і надання їм естетично привабливого зовнішнього вигляду випускає так звані сендвіч-панелі – спеціальні блоки, якими облицьовуються стіни будівель. У нашому магазині можна в асортименті купити шурупи для сендвіч-панелей, за допомогою яких відбувається монтаж готових конструкцій до металевого каркасу або безпосередньо базових поверхонь.

Матеріал останніх, а також товщина декоративного блоку і залізного профнастилу відіграють вирішальну роль при виборі потрібного розміру кріпильного виробу. У магазині компанії «Івва Саплай» ви неодмінно знайдете шурупи для сендвіч-панелей за ціною, яка влаштує. Ми пропонуємо товар фірмової якості, який відрізняється високою міцністю, надійністю в експлуатації, здатністю витримувати заявлені виробником навантаження.

Незалежно від розміру кожна одиниця даної групи має спільні і при цьому специфічні складові елементи, зокрема шестигранну голівку, під якою відразу починається різьблення з широким кроком. Однак вона поширюється не на всю довжину металовиробу, після неї йде гладка ділянка, яка продовжує далі дрібне і часто різьблення. Також до комплекту належать шайба та прокладка, які фіксують загвинчений шуруп та перешкоджають проникненню всередину вологи.

На саморізи для сендвіч-панелей ціна залежить не тільки від їх розміру, а й експлуатаційних характеристик, а вони в свою чергу визначаються типом покриття виробу.

Виробники сьогодні пропонують такі типи покриттів:

  • цинкове, що захищає від корозії;
  • мідне, що покращує можливості для повторного застосування кріплення;
  • нікелеве, що має високу водо- та зносостійкість;
  • олов'яне зміцнення при монтажі.

У нашому магазині можна за каталогом купити саморізи для сендвіч-панелей найбільш ходових варіантів у широкій розмірній лінійці від 75 до 285 мм.

Попередній розрахунок

Перш ніж зробити вибір моделі, фахівці рекомендують правильно розрахувати потрібну довжину. Для цього достатньо підсумувати товщину панельного блоку, металопрофілю, прокладки (5 мм) та довжину бура. Отриманий результат допоможе вам придбати справді необхідне. Такий підхід додатково дозволить заощадити, оскільки ціна саморізів для сендвіч-панелей відрізняється залежно від виробника та типорозміру.        

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.