(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Самонарізи для покрівлі

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Правильне облаштування покрівлі змушує на десятиліття забути про ряд проблем, які дуже швидко виникають при неписьменному її монтажі, а також підборі витратних матеріалів та аксесуарів. Одними з невеликих за розміром, але значних елементів всієї конструкції є спеціальні шурупи для покрівлі, купити з доставкою які цілодобово можна в нашому онлайн-магазині.

Повний каталог товарів цієї групи представляє лінійку кріпильних виробів декількох найбільш затребуваних у споживачів типорозмірів, розрахованих на певне навантаження. При виборі зверніть увагу, що довжина пристроїв залежить від місця їх монтажу. Причому різні параметри можуть відповідати одному діаметру.

Згідно з існуючими стандартами, пара довжина/діаметр виглядає таким чином:

  • для 16-80 мм характерний діаметр 4,8 мм;
  • для 19-76 мм характерний діаметр 5,5 мм;
  • для 19-150 мм характерний діаметр 6,3 мм.
Незалежно від розмірів на шурупи для покрівлі ціна невисока, а термін їх служби перевищує офіційно встановлений виробником. У нашому магазині ви знайдете все необхідне, що забезпечить повноцінне виконання ремонтно-будівельних робіт.

Саморези для покрівлі купити гарантовану якість  

Завдяки співпраці з постійними перевіреними постачальниками ми готові забезпечити будь-які потреби в надійному кріпленні. Сталеві вироби, захищені антикорозійним покриттям, мають зручний наконечник-свердло, що дозволяє вкручувати їх без попереднього створення отворів у металі. Широка форма головки шурупа і обов'язкова притискна шайба щільно прилягають до поверхні, що монтується, не виділяючись на ній, і оберігають конструкцію від передчасного зносу. Ціна шурупів для покрівлі при цьому традиційно низька.

Серед переваг кріпильних елементів і можливість демонтажу без шкоди як для їх робочих властивостей, так і базової основи. Здатність до багаторазового використання дозволяє купувати шурупи для покрівлі на тривалий експлуатаційний період.  

Ми запрошуємо побутових споживачів, приватних підприємців та компанії оцінити якість пропонованого товару і згодом стати нашими постійними клієнтами. Тим більше, що ціна шурупів для покрівлі з доставкою у нас розрахована на активний купівельний попит. Залишається зробити потрібний вибір моделі виробу для забезпечення довговічності конструкції.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.