(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Самонарізи для гіпсокартону

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Широке застосування при ремонтно-будівельних роботах такого поліфункціонального оздоблювального матеріалу, як гіпсокартон, цілком зрозуміло. Тому для створення надійної та довговічної конструкції необхідно знати, за допомогою яких кріпильних виробів його листи приєднуються до робочої поверхні.

У нашому магазині завжди є в наявності представницька лінійка металовиробів різних моделей і довжини гвинта. Якщо ви хочете саморізи для гіпсокартону купити з доставкою, то ми готові надати всю інформацію по номенклатурі, обсягам поставки оптом, а також умовам співробітництва. Виробники, з якими ми працюємо не один рік, офіційно гарантують високі показники якості своєї продукції, зносостійкості, терміну служби та зручність під час монтажу.

Зі свого боку ми пропонуємо затребуваний асортимент товарної групи та її лояльну вартість. На саморізи для гіпсокартону ціна вигідна насамперед придбання у промислових масштабах. Щоб ознайомитися з усіма нашими пропозиціями щодо моделей кріпильних елементів та зробити правильний вибір, достатньо відвідати зручний каталог, який доступний цілодобово.  

Які краще купити саморізи для гіпсокартону

При підборі металовиробів враховуються кілька факторів: товщина гіпсокартонного листа, кількість листів, наявність каркасу, особливості матеріалу, з якого він виготовлений і т.п.

Однак, як показує практика, найбільш затребуваними є такі моделі самонарізних гвинтів:

  • TN 25 (3,5х25 мм), який має антикорозійне напилення;
  • TN 25 (3,5х45 мм), що використовується для кріплення гіпсокартону на дерев'яну основу або обшивки в два шари;
  • TEX 9.5 (3,5х9,5 мм) зі свердловим кінцем, призначається в основному для збирання металевих частин каркасу.

Крім того, у нас можна знайти вироби вузькоспеціалізовані, які застосовуються в нестандартних типах конструкцій. Незалежно від nbsp; Різновиди ціна шурупів для гіпсокартону виправдає ваші очікування. Ми прагнемо постійної співпраці як з побутовими споживачами, так і з юридичними особами, оскільки впевнені у відмінних експлуатаційних можливостях представленого в нашому магазині товару.    

Розраховуємо кількість

Саморізи для гіпсокартону купувати потрібно після проведення нескладних розрахунків, що дозволить уникнути непотрібних витрат. При визначенні загальної кількості замовлення враховуються розміри листів оздоблювального матеріалу, а також ширина кроку між кріпленнями. Зазвичай вона становить не більше 50-70 см. Знаючи ціну шурупів для гіпсокартону, можна легко підрахувати вартість всього замовлення.      

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.