(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Саморізи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

До числа кріпильних виробів, в асортименті представлених в нашому онлайн-магазині, відносяться і саморізи, або самонарізні шурупи – пристосування, що складаються зі стрижня з нанесеною на нього не по всій довжині зовнішнім різьбленням і головкою. За допомогою ручного інструменту вони входять в елемент конструкції, що з'єднується, і утворюють в ньому внутрішнє різьблення, завдяки чому відбувається монтаж поверхонь.

Залежно від матеріалу основи у нас у відповідних підрозділах каталогу можна купити шурупи для:

  • дерева;
  • профнастилу;
  • покрівлі;
  • сендвіч-панелей;
  • металу;
  • гіпсокартону.

Весь пропонований товар відрізняється не тільки за призначенням, але й іншими ознаками. При цьому якість виготовлених із сталі або латуні виробів офіційно підтверджує виробник, оскільки вони пройшли попереднє тестування на кожному етапі виготовлення. На саморізи ціна відповідає очікуванням споживачів, тому ми розраховуємо на оптові поставки зі складу в Одесі до будь-якого населеного пункту: Києва, Харкова та інших.

Саморези купити з урахуванням характеристик

Конструкційно товари цієї групи мають свої технічні особливості, що пояснюється різною сферою їх застосування. Фахівці рекомендують при виборі звертати увагу на такі параметри:

  • вид голівки (потайна/напівпотаємна, напівкругла/з прес-шайбою, циліндрична, усічена, шестигранна);
  • тип шліцю (прямий, хрестовик, шестигранний, зірочка);
  • різьба – рідкісна та часта;
  • кінець стрижня – гострий та свердловий.

Незалежно від моделі та ринкових коливань ціна саморіза в нашому магазині залишається привабливою. Щоб переконатися в цьому, достатньо відкрити відповідний підрозділ каталогу та знайти картку з описом пристрою та його вартістю.

Працюємо для роздрібних та оптових споживачів

Різні види ремонтно-будівельних робіт припускають використання подібних кріпильних елементів у неоднаковому обсязі. Ми відкриті для співпраці та пропонуємо купити саморізи як великим оптовикам – юридичним особам, і приватним підприємцям, і навіть побутовим споживачам на комфортних їм умовах. Вам не доведеться відвідувати наші склади. Достатньо зробити заявку, а при виникненні труднощів із вибором зателефонувати в робочий час нашим менеджерам. При замовленні оптом ціна шурупів може бути ще меншою, що дозволить встановити довгострокові партнерські відносини.  

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.