(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Рулетки, штангенциркулі

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 19 моделей

У повсякденному житті та професійній діяльності неодноразово доводиться виконувати високоточні вимірювання, які стають основою для проведення більш складних видів робіт. Ми рекомендуємо купити рулетку, штангенциркуль, лінійку, рівень від виробника, за допомогою яких ви в комфортній обстановці, без витрачання великих зусиль, зможете здійснювати виміри довжини, ширини, висоти предметів і ніш, глибини отворів тощо. У нашому магазині представлені десятки сучасних моделей інструментів, що відрізняються естетично привабливим зовнішнім виглядом, зберігаючи високі робочі характеристики.

Рулетка: купити з доставкою

У порівнянні зі своїм попередником, дерев'яним метром, цей практичний в експлуатації вимірювальний інструмент має ряд переваг, які роблять його незамінним при проведенні ремонтно-будівельних, монтажних, інженерних та інших робіт:< /p>

  • компактність;
  • мала вага;
  • зручна конфігурація;
  • функціональність;
  • відсутність залежності від перепадів температур;
  • тривалий термін служби.
Такий вимірювальний прилад надійно себе зарекомендував у різних кліматичних та виробничих умовах. У нас можна зі складу купити рулетку різної довжини, виготовлену з якісного матеріалу та поміщену у міцний захисний корпус. При виборі інструменту необхідно звертати увагу на якість розмітки стрічки, жорсткість полотна, матеріал та вартість. Ціна виробів у нас невисока, що робить доцільним їхнє придбання оптом.     

Купити штангенциркуль за каталогом

При необхідності проведення високоточних вимірювань слід скористатися універсальним інструментом, який має просту конструкцію і зручний у використанні. Завдяки можливості оперативного виконання роботи пристрій широко поширений не тільки у фахівців, а й у побутових споживачів. У нашому магазині ви легко підберете та купите штангенциркуль із цифровою або циферблатною індикацією. Всі моделі відрізняються одна від одної особливостями пристрою, межами та точністю результатів. Крім того, такий інструмент має ряд позитивних сторін: це фіксуючий механізм, який дозволяє зберегти вимірювання, нанесена на металеву поверхню шкала, що нестирається, практично не обмежений термін служби. Щоб штангенциркуль купити потрібну модель, достатньо зайти в каталог і замовити його в один клік. Також ви у нас можете купити ріжучий інструмент та молотки .

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.