(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Ручні крани для радіаторів

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Незважаючи на постійну модернізацію із застосуванням сучасних технологій обладнання для опалювальних комунікацій, в деяких випадках кращою вважається установка звичних ручних кранів. Простота їхньої конструкції, монтажу та знайома кожному сантехніку методика обслуговування, ремонту та заміни роблять таку продукцію затребуваною, особливо при облаштуванні в приміщеннях, в яких немає необхідності часто змінювати температурний режим.

Ми пропонуємо за каталогом купити запірні клапани, вузли, ковпачки, адаптери різних видів, які виконані з якісних матеріалів і відповідають існуючим стандартам. Всі вироби пройшли виробниче тестування та допущені до продажу. До того ж виробник офіційно гарантує міцність та довговічність виробів за умови їх правильної експлуатації.

Навіщо потрібно купити ручний кран для радіатора?

Застосування в системі опалення крана пояснюється кількома факторами:

  • його наявність дозволяє скоротити час ремонту окремої ділянки батареї;
  • перекриття крана дає можливість припинити подачу теплоносія в тимчасово нежитлове приміщення, а отже, заощадити енергоресурси;
  • можливість видалити повітря при освіті «пробки».

Представлені компанією «Івва Саплай» вироби відрізняються високою герметичністю, конкурентними гідродинамічними властивостями, естетичним виглядом, що дозволяє їх використовувати у системах кількох типів. Запірний клапан можна купити з доставкою різної форми, але однаково надійний в експлуатації.  

Як зробити вибір

Перед придбанням ручного крана для батареї слід з'ясувати такі характеристики:

  • робочий тиск, завдяки чому створяться оптимальні умови для ефективного функціонування радіаторів;
  • спосіб підключення;
  • діаметр труб, що монтуються.

У нас ви знайдете найбільш затребувані на ринку моделі пристроїв, які дозволяють встановлювати обладнання для опалення навіть у межах обмеженого простору. Замовлення товару проводиться у будь-якій кількості. Ви можете купити ручний кран для радіаторів або іншу супутню фурнітуру, в тому числі і великим оптом. Для компаній-партнерів ми пропонуємо взаємовигідну програму співробітництва на пролонгованій основі. За потреби наші менеджери для вас самостійно підберуть потрібну номенклатуру відповідно до наданих технічних вимог. Ви також можете купити термостатичні крани для радіаторів або колекторні системи.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.