(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Ручний інструмент

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Незалежно від професії та виду бізнесу жоден чоловік не може обійтися без набору ручних інструментів, за допомогою яких можна вирішити безліч побутових ситуацій. У вас у квартирі ремонт, будуєте дачу, облаштовуєте інтер'єр офісу чи ваша компанія професійно займається будівельними, авторемонтними чи іншими роботами? Необхідно у нас за каталогом купити ручний інструмент, який створить максимум комфорту у подібній діяльності. При цьому всі пристрої виконані з міцних матеріалів, мають сучасну ізоляцію та додаткові опції.

Кожен виробник офіційно гарантує високу якість і надійність представлених у нашому магазині інструментів, а також їх тривалий експлуатаційний термін. Тут можна знайти пристрої, які використовуються як на універсальній основі, так і спеціалізовано. Перш ніж з доставкою купити набір інструментів, слід визначитися з колом завдань, які потрібно виконувати.   

Види інструментів

Залежно від призначення можна виділити кілька груп товарів:

  • ріжучі;
  • слюсарні;
  • малярські;
  • монтажні;
  • пневматичні тощо

Компанія «Івва Саплай» пропонує від виробника купити набір таких інструментів, як плоскогубці, кусачки, бокорізи, молотки, штангенциркулі, рулетки, знімники, викрутки та ще ряд найменувань незамінних речей. Якщо виникають труднощі з вибором, ми готові відповісти на запитання та надати додаткову інформацію щодо модифікацій виробів, особливостей їх експлуатації та обслуговування. 

Ручний інструмент купити в асортименті

Весь товар незалежно від конфігурацій і моделей має стандартні конструкції, тому в разі потреби до нього легко підібрати комплектуючі. Для цього не потрібно шукати спеціальних майстерень, багато запчастин можна придбати у нас. Ми дбаємо про ваш комфорт, економимо час, що витрачається на вибір, оформлення та доставку. Тому купити ручний інструмент тут вигідно та надійно. Для оптових та постійних замовників розроблено пільгову програму, завдяки чому є можливість отримати партію товару за зниженою ціною. При цьому терміни поставки максимально стиснуті, оскільки ми зацікавлені у довгостроковій взаємовигідній співпраці. Придбати набір інструментів можна також на тендерних умовах. Ваша довіра – перший крок на шляху до успішної спільної роботи. У нас ви також можете придбати плоскогубці, кусачки, бокоскорези та викрутки, біті для викруток.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.