(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Ріжучий інструмент

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 77 моделей

У нашому магазині в багатому асортименті можна з доставкою купити різальний інструмент, який успішно використовується в багатьох видах робіт: при укладанні керамічної плитки, для різання металу, зняття стружки та іншого. Весь товар має брендову якість, офіційно сертифікований, надійний в експлуатації, має покращений функціонал та відрізняється гарною зносостійкістю. Завдяки зручній конфігурації виробів легко виконати роботу будь-якої складності, при цьому не доведеться витрачати надмірних зусиль. Сучасні розробники передбачили всі побажання до інструменту, тому купівля ножівки по металу, ножа, ножиць або інших пристроїв стане вдалим придбанням.

Як відрізнити якісний виріб

Існує безліч можливостей переконатися в тому, що ваш вибір правильний. Для цього потрібно лише звернути увагу на деякі моменти:

  • Ім'я виробника. Наші постачальники офіційно гарантують якість товару, тому виключається можливість ножиці по металу або інший інструмент купити бракованим.
  • Зовнішній вигляд виробу: не повинно бути подряпин, слідів жита, вм'ятин, деформацій. Кожна партія товару, що реалізується, має супровідні документи, що підтверджують, що ви, наприклад, ножівку по металу купуєте після заводського тестування продукції.
  • Робочі характеристики. Наші менеджери готові у будь-який момент надати необхідну інформацію щодо особливостей кожної моделі, а також специфіки її експлуатації та обслуговування. Ми зацікавлені, щоб ви могли ріжучий інструмент купити зі складу в Одесі лише той, який передбачений для виконання ваших індивідуальних завдань.
  • Вартість. Ціна у нас залежить від виробника, робочих можливостей інструменту та його затребуваності на ринку. Ми можемо запропонувати купити не тільки ножиці по металу або інший одиничний товар, а й цілі комплекти потрібних пристроїв, а також комплектуючі до них.

Ріжучий інструмент купити за каталогом

У нашому магазині товар регулярно поповнюється та оновлюється. Тому сподіваємось, що відвідувачі стануть постійними замовниками. Якщо ви хочете купити ножиці по металу оптом, ми запропонуємо акційну ціну. Такий самий підхід здійснюється щодо решти товару. Якщо вам потрібна ножівка по металу, купити її не складе труднощів саме потрібної моделі. Ми продаємо лише те, що використали б самі. Ви також можете придбати у нас молотки та сумки для інструментів.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.