(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Різаки для труб

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

У процесі будівельних робіт часто виникає необхідність змінити розмір труби при її прокладці або формуванні цілої мережі. З цим завданням чудово справляється зручний підручний інструмент труборіз, купити який різних моделей з доставкою завжди доступно в нашому магазині. Весь товар від виробника з багаторічним досвідом роботи на ринку, до того ж, продукція сертифікована, що гарантує її безпроблемну експлуатацію протягом тривалого терміну. При цьому на труборіз ціна відрізняється лояльністю, особливо при закупівлі оптом незалежно від місця доставки.  

Також у нас можна знайти під задані параметри інструмент для побутових цілей. Для того, щоб ознайомитися з товаром за каталогом, вам не доведеться витрачати багато часу. Оскільки вся однотипна група виробів зібрана лише у цьому розділі. При необхідності уточнити наявність тієї чи іншої моделі, а також поставити запитання звертайтесь до наших менеджерів. Ми не тільки готові надати вам додаткову інформацію, але й розглянути ваші пропозиції щодо асортименту продукції. Якщо вам належить різання труб, купити спеціальний інструмент – означає прискорити процес монтажу та уникнути його неякісного виконання.

Особливості вибору

Перед тим як купити труборіз, слід звернути увагу на деякі нюанси:

1. Товщина труби. Якщо працювати з бетонними або керамічними поверхнями, рекомендується вибирати варіанти ланцюгового типу. Для тонкостінних виробів (мідь, металопластик, латунь) підходять моделі роликового або різцевого типу. Для різання інших труб купуйте ланцюгові, багатороликові та роз'ємні пристрої.

2. Тип конструкції. У нашому магазині представлено кілька різновидів інструменту, залежно від його пристрою. Це різцеві, ручні роликові, поворотні моделі, а також за комфортною ціною труборізи з храповим механізмом та ланцюговим типом.

3. Принцип дії. Сучасні вимоги до продуктивності, оперативності та інших показників ефективності праці сприяли появі над ринком виробів кількох видів. Це ручні, електричні, гідравлічні та пневматичні варіанти, які значно прискорюють монтажні процеси за умови забезпечення необхідної безпеки. Ціна таких труборізів коливається у значному діапазоні, зокрема залежно від модифікації виробу.  

Труборіз купити в роздріб та гуртом

Наш магазин забезпечує запити як промислового масштабу, так і побутові. Ми працюємо з усіма споживчими категоріями. Ви також можете придбати у нас прес-інструмент та ущільнювальні матеріали. Можливе тендерне партнерство. Будь-який покупець, який має різати труби, може купити зі складу інструмент у потрібній кількості з гарантованим з нашого боку сервісом.   

 

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.