(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Респіратори

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 25 моделей

Компанія «Івва Саплай» - надійний та перевірений онлайн-магазин для постачання бізнесу та промисловості. У магазині представлений широкий асортимент засобів захисту органів дихання від виробника. Ви можете придбати всі необхідні інструменти та матеріали прямо зі складу. Для цього Вам не потрібно виходити з дому – спеціально для Вас ми надали каталог, який дає змогу зробити замовлення онлайн.

Маска респіратор

Маска респіратор – один із найнеобхідніших засобів захисту органів дихання. Незважаючи на простоту, маска респіратор запобігає потраплянню в органи дихання шкідливих газів і аерозолів. Перебуваючи в запиленому приміщенні, під час ремонту, фарбування, демонтажу будівель, у приміщеннях з недостатньою кількістю кисню необхідно користуватися маскою респіратором, щоб уникнути попадання шкідливих частинок та газів до органів дихання. Компанія «Івва Саплай» надає великий вибір масок респіраторів для різних цілей. Маски респіратори офіційно перевірені в заводських умовах і підтвердили високу якість, заявлену в характеристиках виробника.

Захист органів дихання купити

Засоби захисту органів дихання поділяються на декілька видів. Це можуть бути респіратори або протигази (також до СІЗОДу належать пневмокостюми та пневмокуртки, які використовуються в атомній промисловості). Підбір індивідуального засобу захисту органів дихання залежить від ступеня забрудненості приміщення, промислових та побутових завдань. Слід з великою увагою ставитись до стану органів дихання, особливо під час ремонту квартири, у заводських умовах, в умовах підвищеної забрудненості атмосфери. За каталогом нашої компанії Ви можете придбати різні засоби, такі як захист органів дихання прямо зі складу. Також є можливість придбати засоби захисту органів дихання оптом від офіційного виробника. При цьому оптова ціна вигідно відрізнятиметься від роздрібної. Компанія «Ivva Supply» працює з доставкою: Україна, що проживає в країні, можуть замовити оптом і в роздріб засоби захисту органів дихання в такі міста, як Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ.

Респіратор пелюсток ціна

Ви можете замовити у нас респіратор пелюсток за доступною ціною. Респіратор пелюстки – найпростіший одноразовий респіратор, який захищає органи дихання від аерозолів та пилу. Даний респіратор передбачає також захист від потрапляння в організм людини різноманітних вірусів та бактерій, що передаються повітряно-краплинним шляхом. Таким чином, восени та взимку ці індивідуальні засоби захисту користуються особливою популярністю. Залежно від мети використання, респіратор пелюсток може застосовуватися один або кілька разів. Зрозуміло, якісніший захист даний респіратор надає при одноразовому використанні, тому що навіть при найакуратнішому носінні в тканині залишаються частинки пилу, аерозолів, волога від дихання.  Якщо Ви вирішите замовити у нас респіратор пелюсток, ціна Вас приємно здивує. Асортимент респіраторів є у нашому каталозі, де Ви зможете вибрати необхідний Вам товар та отримати його з доставкою зі складу виробника. Ціна на респіратор пелюсток також є в нашому каталозі і є одним з найдоступніших на ринку засобів захисту органів дихання. >захисний одяг або гарнітури.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.