(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Реле

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 229 моделей

У нашому магазині в асортименті можна купити реле тиску від виробника, який на основі власних сучасних інженерних розробок створив пристрої, що відповідають усім електромонтажним вимогам. Такі пристрої проходять тестування у заводських лабораторних умовах. Тому при необхідності, наприклад, купити реле контролю напруги, виробник офіційно гарантує високу якість та експлуатаційні можливості апаратів. Щоб електричний вимикач певного типу ефективно керував ланцюгом, повинні створюватися конкретні умови. Існуючі класифікації незалежно від того, потрібно теплове реле купити або інше, розрізняють вимикачі за типом конструкції та сигналу, що надходить.

Реле часу купити в комерційних цілях

За тимчасовою ознакою пристрої поділяються на два види:

 • миттєвої дії, тобто спрацьовування відбувається відразу;   
 • з затримкою, так звані реле часу, купити які можна в нашому магазині. Особливістю таких пристроїв є їхня здатність до витримки як на етапі замикання контактів, так і при розмиканні.

Класифікація за принципом дії

Залежно від експлуатаційних характеристик всі апарати поділяються на:

 • теплове реле, купити яке рекомендується для захисту мереж та електроустаткування від можливих перевантажень, перегріву та руйнування ізоляції;
 • електромагнітний;
 • напівпровідниковий;
 • магнітолектичне;
 • імпульсне.

Всі моделі затребувані на ринку під конкретні завдання: управління електричними системами, їх захисту або автоматизації. Вартість їх обумовлена ​​робочими можливостями. Ми, наприклад, пропонуємо купити імпульсне реле за ціною комфортнішою, ніж цей же товар продається іншими компаніями. 

Купити реле контролю напруги оптом

Робота електромереж не завжди характеризується безперебійністю. Стрибки напруги, обриви нуля, перекоси фаз можуть створити проблеми для нормального функціонування різного обладнання. Попередити розвиток негативної ситуації, її наслідки покликані реле контролю напруги, купити за каталогом які можна кілька модифікацій в будь-якому обсязі. При цьому ціна знижується для оптових замовників, а для постійних партнерів ми розробили пільгову програму співпраці. За аналогічною схемою у нас легко зі складу купити реле часу та іншу модульну апаратуру. І тут головне – правильний вибір виду пристрою та його моделі. Для деяких електромереж може бути кориснішим такий спосіб захисту, як теплове реле. Купити потрібний пристрій рекомендується тільки після попередньої консультації з нашими менеджерами.    

Як підібрати реле тиску

Автоматизація робочого процесу насосного або компресного обладнання – одна з опцій пристроїв, які є у продажу компанії «Івва Саплай». Ми пропонуємо купити реле тиску з урахуванням низки моментів:

 • типу пристосування (орієнтація на повітря, воду або хімічні суміші);
 • кількості фаз (в наявності одно- та трифазні моделі);
 • розміру приєднання фланця;
 • наявність додаткових комплектуючих;
 • робочого діапазону тиску.

Реле тиску купити з доставкою по Україні слід після ознайомлення з усією доступною інформацією щодо наявних модифікацій.

Кілька слів про імпульсні реле

Побутові та комерційні споживачі сьогодні часто роблять вибір на користь імпульсного реле, купити яке доступно практично в будь-якому магазині. Однак надійність, швидкодієвість та чутливість пристроїв багато в чому залежать від якості їх складання. У нас ви знайдете тільки фірмову продукцію, таку як таймери і трансформатори, дзвінок, з'єднувачі шин, світильники, завдяки якій досягається економія енергії та забезпечується зручне керування системами освітлення, готівковим обладнанням. Імпульсне реле купити вигідно онлайн, тому що немає потреби витрачати додатково час на пошук потрібного товару. Ми вже підібрали для у

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.