(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Рефлекторні лампи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Поява на ринку рефлекторних ламп стала відповіддю виробників на запит комерційної інфраструктури. Найчастіше потужності, світлопередачі та інших можливостей звичайних ламп розжарювання недостатньо. Інноваційна освітлювальна продукція прожекторного типу відразу отримала популярність у власників готелів, ресторанів, магазинів, салонів краси та інших об'єктів, де потрібні інтенсивні джерела вузькоспрямованого світла.

У нашому магазині ви можете купити за каталогом рефлекторні лампи різних форм, продуктивності та розмірів цоколя. При цьому виробник гарантує високу якість товару, його відповідність очікуванням споживача та безпрецедентно тривалий термін служби. До того ж на рефлекторні лампи ціна помірна, що є ще одним стимулом для їхнього придбання. Кожна партія товару має необхідну супровідну документацію, що унеможливлює реалізацію бракованих виробів. Продукція проходить попереднє тестування у виробничих умовах, тому ми впевнені у її фірмовій якості.

Рефлекторні лампи купити на вибір

Компанія «Івва Саплай» співпрацює виключно з перевіреними постійними постачальниками, тому у нас завжди є різноманітна номенклатура виробів даного типу. Однак усі вони мають спільні відмінності:

  • енергозбереження;
  • спрямована дія;
  • збільшена вдвічі інтенсивність потоку випромінювання в центрі освітленої площі;
  • ефективність використання в невеликих приміщеннях;
  • простість монтажу/демонтажу;
  • оптимальна ціна рефлекторних ламп;
  • термін служби до 20 років залежно від виробника та моделі.   

Який зробити вибір

Сьогодні компанії постачають на ринок і, зокрема, в наш магазин даний товар різних видів. Насамперед це дзеркальні та матові вироби. Крім того, у нас можна за наявності за каталогом купити рефлекторні лампи розжарювання, люмінесцентні, на світлодіодах та спеціального призначення (для обігріву рослин та тварин, сушіння фарби тощо). Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині лінійні точкові лампи або енергозберігаючі лампи

При зниженому енергоспоживання такі джерела мають індекс кольоропередачі в районі 80 одиниць, що можна порівняти з природним освітленням. А ціна рефлекторних ламп трохи відрізняється від вартості їх менш продуктивних аналогів. При оформленні замовлення при скруті рекомендуємо звертатися до наших менеджерів, що дозволить уникнути помилок при виборі та отримати саме те, що необхідно у вашому конкретному випадку.     

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.