(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Розрядники захисту від перенапруги

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 189 моделей

Для стійкої роботи електричної мережі незалежно від зовнішніх умов та навантажень у вигляді підключеного всілякого обладнання використовуються розрядники захисту від перенапруги, купити які в асортименті за допомогою зручного каталогу пропонує наша компанія «Івва Саплай» . Такі пристрої завдяки властивості гасити імпульсну перенапругу затребувані як для підключення в житлових та офісних приміщеннях, так і на більших об'єктах. у промисловості та на виробництві.

Блокатор загроз

Не можна недооцінювати причини, через які може порушитися стабільність та безпека роботи електричної системи. До сучасних ризиків виникнення перебоїв та серйозніших наслідків відносяться:

  • комутаційні стрибки на підстанції;
  • електростатичні розряди, що виникають внаслідок близького сусідства працюючих пристроїв;
  • скачки перенапруги від інших пристроїв;
  • небезпека блискавкових розрядів.

Всі ці погрози нейтралізують розрядники, які у нас можна придбати офіційно на вигідних умовах. Кожен виробник гарантує щонайменше 3-ступінчастий захист від перенапруги та тривалий експлуатаційний період.

Якого класу купити розрядники захисту від перенапруги?

При різноманітті аналогічної продукції від виробника вся вона маркується за своїми технічними характеристиками. При виборі зверніть увагу на цей аспект, щоб отримати саме те, що потрібно у вашому випадку.

Серед класів виділяються:

А – захист від надструмів при попаданні грозового розряду в мережу або об'єкт поблизу повітряної ЛЕП. Робочий опір таких пристроїв не більше 10 Ом, розрахований на виведення імпульсів не більше 6 кВ.

В - обмежувачі дієві при імпульсних сплесках до 4 кВ і застосовуються як перший ступінь захисту.

З – розрядники, орієнтовані імпульс до 2,5 кВ. Тому часто працюють у парі з класом В. Встановлюються у щитках, місцях розподілу електропроводки.

Д – призначені для обладнання із стійкістю ізоляції до 1,5 кВ.

Як правило, пристрої різних класів монтуються в мережах TN-C, TN-C-S, TT.

Вартість та оплата

При замовленні оптом у нас передбачена пільгова ціна, що дозволить вам купити розрядники захисту від перенапруги дешевше. Ми продаємо те, що придбали б самі, тому сподіваємося на постійне партнерство по цій категорії товару та іншій модульній апаратурі. Вам також потрібні реле або таймер a>? Все це ви знайдете у відповідних розділах каталогу. Відвантаження замовлення починається одразу після внесення повної передоплати.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.